понеділок, 18 травня 2015 00:21

Канадці розбили росіян і відібрали у них звання чемпіона світу з хокею
12

Збірна Канади розгромила збірну Росії у фінальному матчі чемпіонату світу, перегравши суперника, переможця 2014-го року,  з рахунком 6: 1.

"Кленові листки" вийшли вперед наприкінці першого періоду, коли шайба рикошетом від Коді Ікіна заповзла в ворота Сергія Бобровського.

У другому ігровому відрізку канадці перекидали збірну Росії 14-1 і зуміли тричі вразити ворота російської команди. Голи на свій рахунок записали Тайлер Енніс, Сідні Кросбі і Тайлер Сегін.

У третьому періоді Клод Жиру та Натан Маккіннон довели рахунок до розгромного, а за сім хвилин до фінальної сирени Євген Малкін забив гол престижу. За підсумками матчу збірна Канади перекидала російську команду 37-11.

Відзначимо, що золото світової першості Канада не вигравала з 2007 року. Але при цьому "кленові" є діючими чемпіонами більш високого за рангом турніру - Олімпійських ігор, які канадці вигравали два рази поспіль. У той же час збірна Росії доходила на них лише до чвертьфіналу. І взагалі, з 1998 року, коли на Олімпійські ігри стали приїжджати всі найсильніші, Росія жодного разу не вигравала. В той же час у збірної Канади три таких перемоги.

ЧС-2015. Фінал

Канада - Росія - 6:1 (1:0, 3:0, 2:1)

1:0 - Ікін (Енніс, Мадзіні) - 18:10.
2:0 - Енніс (Ікін, Кутюр'є) - 21:56.
3:0 - Кросбі (Еберле, Хемьюс) - 27:22.
4:0 - Сегін (Жиру, Беррі) - 28:06.
5:0 - Жиру (Кросбі, о'райллі) - 48:58 (5x4).
6:0 - Маккіннон (Савар) - 49:50.
6:1 - Малкін (Мозякин, Куликов) - 52:47.

Воротарі: Сміт - Бобровський.

Кидки: 37 (15-14-8) - 12 (5-1-6).

Штраф: 4 (0-2-2) - 10 (0-6-4).

Зараз ви читаєте новину «Канадці розбили росіян і відібрали у них звання чемпіона світу з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua