Сергій Сидорчук виступає в "Динамо" вже 8 сезон. Фото: ФК "Динамо" Київ

17 квітня "Шахтар" та "Динамо" зіграють у центральному матчі 22-го туру УПЛ.

У 1-му колі "гірники" розгромили команду Мірчі Луческу - 3:0.

Динамівці мали великі кадрові проблеми через спалах коронавірусу. Луческу ледве назбирав 11 здорових гравців.

Вирішальними у матчі стали події наприкінці 1-го тайму. Спочатку 18-річний воротар киян Руслан Нещерет помилився на виході, що призвело до гола Жуніора Мораеса. А потім вилучення отримав капітан "Динамо" Сергій Сидорчук за брудний підкат проти Віктора Корнієнка.

Маючи на 1-го гравця більше та перевагу у рахунку, команда Луїша Каштуру спокійно довела гру до перемоги, забивши ще 2 голи після перерви.

Матч "Шахтар" - "Динамо" розпочнеться о 19:30. Текстову трансляцію читайте на Гезта

Арбітром матчу буде Катерина Монзуль. Вона працювала і на 1-му матчі команд.

В турнірній таблиці "Динамо" випереджає "Шахтар" на 7 очок за 5 турів до завершення чемпіонату.

Зараз ви читаєте новину «Як "Шахтар" розтрощив "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua