четвер, 25 лютого 2021 06:11

Як "Манчестер Сіті" забивав "Боруссії"

Півзахисник "Манчестер Сіті" Філ Фоден (ліворуч) відзначитися не зумів. Фото Reuters

У Будапешті на "Пушкаш Арені" відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА "Боруссія Менхенгладбах" - "Манчестер Сіті". Зустріч завершилася перемогою підопічних Хосепа Гвардіоли з рахунком 2:0.

Рахунок був відкритий на 29-хвилині матчу - захисник "Сіті" Жоау Канселу з лівого флангу "вирізав" шикарну подачу в штрафну за спини захисникам "Боруссії" на півзахисника Бернарду Сілву, який головою переправив м'яч у кут воріт.

На 65-ій хвилині, перебуваючи в межах чужого штрафного, Бернарду Сілва виконав акуратну скидку головою на нападника Габріела Жезуса, який у боротьбі проштовхнув м'яч у сітку воріт, встановивши остаточний рахунок матчу.

Зустріч пройшла в Будапешті, а не в Менхенгладбасі через обмежувальні заходи, введені в Німеччині через пандемію коронавірусної інфекції.

Матч-відповідь відбудеться 16 березня. Передбачається, що він пройде на стадіоні "Етіхад" в Манчестері.

У паралельному матчі "Реал" на виїзді мінімально обіграв "Аталанту". Долю поєдинку вирішив гол Ферлана Менді на 85-ій хвилині матчу. З 18-ї хвилини господарі грали вдесятьох після суперечливого вилучення Фройлера.

Зараз ви читаєте новину «Як "Манчестер Сіті" забивав "Боруссії"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua