четвер, 05 серпня 2021 06:11

Гравець "Зорі" забив два м'ячі за 96 секунд

Кочергін оформив перший хет-трик чемпіонату. Фото: "Зоря"

У найбільш результативному матчі 2-го туру "Інгулець" – "Зоря" – 1:5 герой матчу Владислав Кочергін зумів забити два голи в ворота "Інгульця" з інтервалом всього в одну хвилину, а потім ще й оформив хет-трик.

Кочергін став першим гравцем "Зорі" з такою швидкісний результативністю і поповнив список гравців з мінімальною різницею в хвилинах між двома взяттями воріт в УПЛ, повідомляє прес-служба Української прем'єр-ліги.

В УПЛ дублі з інтервалом в одну хвилину оформлялися 21 раз, (причому в трьох випадках вони стали складовою частиною хет-трику з двома швидкими голами).

Примітно, що кожен третій випадок такої швидкісної результативності - 7 з 21 - на рахунку футболістів "Шахтаря".

Зараз ви читаєте новину «Гравець "Зорі" забив два м'ячі за 96 секунд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua