пʼятниця, 24 грудня 2021 08:26

Хамська поведінка Яремчука. "Бенфіка" вилетіла із Кубка Португалії

Хамська поведінка Яремчука.  "Бенфіка" вилетіла із Кубка Португалії
Роман Яремчук є головним форвардом збірної України. Фото: УАФ

У матчі 1/8 Кубка Португалії "Бенфіка" розгромно поступилася "Порту" - 0:3 та вибула із турніру.

Ще у першому таймі "Порту" забив три м'ячі та вирішив долю протистояння. Крім того, "дракони" залишилася в меншості в кінці першого тайму після вилучення Еванілсона.

Форвард збірної України Роман Яремчук відіграв другий тайм. Українець відзначився хамською поведінкою на полі.

Яремчук спровокував штовханину на полі, коли штовхнув нападника "Порту" Мехді Таремі, а потім ударив іранця ногою. Суддя матчу пожалкував Романа, показавши лише жовту картку. Українця можуть очікувати додаткові дисциплінарні покарання за цей епізод.

Роман Яремчук виступає за "Бенфіку" із літа 2021 року. Попереднім клубом форварда був бельгійський "Гент". В Україні нападник виступав за "Динамо" та "Олександрію".

Яремчук є основним форвардом збірної України.

Зараз ви читаєте новину «Хамська поведінка Яремчука. "Бенфіка" вилетіла із Кубка Португалії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua