четвер, 25 травня 2017 18:45

Гол-красень екс-півзахисника "Динамо" приніс перемогу білоруському клубу

Чумак грає за білоруський "Дніпро" з нинішнього року. . Фото: dynamomania.com

Колишній півзахисник "Динамо" Євген Чумак, з яким кияни розірвали контракт торік, відзначився шедевральним голом у чемпіонаті Білорусі. Футболіст приніс непросту перемогу могильовському "Дніпру".

21-річний футболіст забив приголомшливий м'яч у 10-му турі у ворота брестського "Динамо". Неймовірно видовищний епізод стався на початку другого тайму.

На 52-й хвилині Чумак на швидкості увірвався в штрафний майданчик суперника і пробив у дальню дев'ятку. М'яч полетів по дузі, не залишивши голкіперу жодного шансу.

"Не кожен воротар на планеті міг би відбити цей удар", - захоплено сказав коментатор зустрічі, описуючи гол молодого українця.

М'яч Чумака став вирішальним у цьому поєдинку. Новий клуб Євгена, за який він виступає з 2017 року, здобув мінімальну перемогу 1:0.

Зараз ви читаєте новину «Гол-красень екс-півзахисника "Динамо" приніс перемогу білоруському клубу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua