неділя, 09 травня 2021 10:27

Гол Безуса не врятував "Гент" від поразки

Роман Безус розігрався на фініші чемпіонату. Фото: ua.tribuna.com

Український півзахисник "Гента" Роман Безус відзначився забити м'ячем у матчі плей-оф чемпіонату Бельгії – "Стандард" – "Гент". На 8-ій хвилині Роман відкрив рахунок у матчі.

Український півзахисник отримав розрізний пас і впіймав на протиході воротаря "Стандарду". Це був третій гол Безуса в нинішньому чемпіонаті Бельгії.

На жаль, цей гол не допоміг команді розжитися бодай очком. У другій половині гри "Стандард" перехопив ініціативу й забив двічі – на 61 і 77-ій хвилинах. У підсумку переміг "Стандард" – 2:1.

"Гент" посідає 7 місце в чемпіонаті й має примарні шанси вибороти путівку в кубок конфедерацій. Окрім Безуса за "Гент" виступає ще один українець – Роман Яремчук. Він є найкращим бомбардиром клубу – 17 голів у чемпіонаті.

Зараз ви читаєте новину «Гол Безуса не врятував "Гент" від поразки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua