пʼятниця, 21 жовтня 2011 14:57

Футболіст суперника "Динамо" ударив лайнсмена бутсою

У другому матчі групи Е Ліги Європи, де грає київське "Динамо", стався комічний випадок. "Сток Сіті" грав з "Маккабі" з Тель-Авіва і вже до перерви вів - 3:0. А на 55-й хвилині гості залишилися в меншості.

В одному з моментів Йоав Цив з "Маккабі" в боротьбі з суперником вилетів за бокову лінію і залишився без бутси. У серцях Цив з усієї сили приклався до свого взуття, яке влучило у лайнсмена.

Зрозумівши свою провину, футболіст став переконувати головного рефері, що зробив це ненавмисно. Але суддя був невблаганний і показав ізраїльському футболісту червону картку, пише "Сегодня".

"Маккабі" отримає шанс на реванш 3 листопада, коли ці ж команди зустрінуться в Тель-Авіві.

Тим часом, київське "Динамо" з рахунком 1:0 обіграло стамбульський "Бешикташ" у матчі третього туру групового раунду Ліги Європи-2011/2012.

Після трьох ігор в активі українського клубу п'ять очок. Лідирує "Сток Сіті" - 7 очок. "Бешикташ" йде на третьому місці - 4 очки. Замикає турнірну таблицю "Маккабі" - 1 очко.

Зараз ви читаєте новину «Футболіст суперника "Динамо" ударив лайнсмена бутсою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua