неділя, 19 вересня 2021 06:11

Футболіст "Лідса" забив гол, не торкнувшись м'яча

Рафінья зіграв дуже оригінально. Фото: Reuters

"Ньюкасл" 17 вересня приймав "Лідс" у рамках 5-го туру АПЛ. Гості забили красивий гол після чудової взаємодії футболістів.

Першими рахунок у грі розмочили гості. Футболісти "Лідса" продемонстрували справжній клас, хоча сама подача не передбачала небезпеки біля воріт "Ньюкасла".

На 13-й хвилині Рафінья виконав подачу з флангу у карний суперника. Родріго вигадливо пропустив м'яч поміж ніг. Такі дії дезорієнтували голкіпера господарів, який не зумів зреагувати на подачу. М'яч спокійно та без перешкод залетів у дальній кут воріт господарів.

Для 24-річного правого вінгера цей гол став другим за п'ять матчів в АПЛ.

Однак втримати перевагу гостям не вдалось. Наприкінці першого тайму зусиллями Аллана Сен-Максимена "Ньюкасл" зрівняли цифри на табло. Більше голів у грі не було. У підсумку – 1:1.

Після нічиєї "Ньюкасл" із 2 очками продовжує перебувати на дні таблиці – 18 місце серед 20 команд. "Лідс" із трьома йде на 16-й сходинці. У попередньому турі Кріштіану Роналду забив два голи у ворота "Ньюкасла".

Зараз ви читаєте новину «Футболіст "Лідса" забив гол, не торкнувшись м'яча». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua