субота, 26 січня 2013 15:09

Дубль Жажі не допоміг "Металісту" обіграти польський "Пяст"

Жажа двічі забив "П'ястів". Фото: metalist.ua

Харківський "Металіст" у суботу провів контрольний поєдинок проти польського клубу "Пяст".

Як повідомляє офіційний сайт харків'ян, представник першої польської ліги доволі несподівано повів у рахунку, вразивши ворота Горяїнова після розіграшу кутового.

Ще до перерви нагадав про себе Жажа Коельо, який спочатку, реалізувавши пенальті, зрівняв рахунок, а потім і вивів "Металіст" вперед. Проте в дебюті другої половини суперник знову відновив рівновагу - 2:2.

Контрольний матч

"Металіст" - "Пяст" (Польща) - 2:2 (2:1)

Голи:???, 12 (0:1), Жажа, 39-пен. (1:1), Жажа, 42 (2:1),???, 52 (2:2)

"Металіст" (перший тайм): Горяїнов - Вільягра, Березовчук, Торсігльєрі, Фініньо, Едмар, Торрес, Соса, Марлос, Хав'єр, Жажа.

"Металіст" (другий тайм): Шуст - Шелаєв, Торсігльєрі, Азацький, Пшеничних, Шарпар, Краснопьоров, Торрес, Бланко, Вілліан, Крістальдо.

Зараз ви читаєте новину «Дубль Жажі не допоміг "Металісту" обіграти польський "Пяст"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua