неділя, 29 січня 2012 11:21

Дубль Матрі приніс "Ювентусу" перемогу в матчі з "Удінезе"
5

Лідер чемпіонату Італії з футболу "Ювентус" обіграв у домашньому матчі 20-го туру "Удінезе" з рахунком 2:1.

Перемогу туринському клубу приніс дубль нападника Алессандро Матрі, який відзначився на 42-й і 62-й хвилинах зустрічі. Гол за "Удінезе" забив форвард Антоніо Флоро Флорес (56).

Раніше в суботу "Катанія" і "Парма" зіграли внічию з рахунком 1:1. Сицилійський клуб вийшов уперед на 34-й хвилині після голу аргентинця Гонсало Берхессіо, пармезанці відігралися завдяки точному удару Франческо Модесто (44).

"Ювентус" з 44 очками, набраними у 20 матчах, займає першу сходинку у турнірній таблиці серії А. "Удінезе" поки третій (38). Друге місце займає "Мілан" (40), який в рамках 20-го туру в неділю зіграє з "Кальярі", повідомляє РИА "Новости".

20-й тур

Катанія - Парма - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Берхессіо (34), 1:1 - Модесто (44).

Ювентус - Удінезе - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Матрі (42), 1:1 - Флоро Флорес (56), 2:1 - Матрі (62).

Ювентус: Буффон, К'єлліні, Бонуччі, Бардзальї, Ліхтштайнер (де Чельє, 83), Відаль, Пірло, Джаккеріні, Естігаррібіа (Пепе, 64), Матрі, Куальярелла (Маркізіо, 61).

Удінезе: Хандановіч, Ферронетті, Ларангейра, Доміцці (Баттоккіо, 73), Ісла (Перейра, 86), Армеро, Баста, Фернандес, Паскуале, Абді (Флоро Флорес, 46), Ді Натале.

Попередження: Фернандес (19), Відаль (25), Джаккеріні (34), Ферронетті (51), Армеро (89), Ді Натале (90).

Зараз ви читаєте новину «Дубль Матрі приніс "Ювентусу" перемогу в матчі з "Удінезе"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua