понеділок, 20 лютого 2012 12:17

Дубль Фернандіньйо допоміг "Шахтареві" обіграти "Партизан"
11

Поєдинок "Шахтаря" і "Партизана" почався з наполегливих спроб гірників скоріше розпечатати ворота суперників. Футболісти "Шахтаря" досягли мети вже на 6-й хвилині: з дальньої дистанції вразив ціль Фернандіньйо - 1:0.

На 10-й хвилині Олексій Гай невдало відпасував м'яч назад. Гравець суперника перехопив м'яч і організував гол у ворота Шуста - 1:1.

Обмінявшись забитими м'ячами в дебюті матчу, обидві команди підняли швидкості і почали атакувати.

Втім, гірникам таки вдалося вийти вперед ще до кінця першого тайму, трапилося це на 39-й хвилині. При розіграші штрафного в бік воріт "Партизана" виконавець сербської команди зіграв рукою, за що був призначений пенальті, майстерно виконаний Фернандіньйо - 2:1.

Другий тайм розпочався так само активно, як і перший. Пристрасті на полі розпалювалися, особливо нервували футболісти "Партизана", які починали відверто грубіянити.

В одному з епізодів не витримав вже арбітр зустрічі: він взяв і вилучив гравця "Партизана" за плювок у свій бік, і не дав коучу команди скористатися правом заміни вилученого гравця, про що домовлялися команди ще до поєдинку.

Завершив матч сербський "Партизан" в меншості. А гірники - в повністю оновленому за другий тайм складі і з мінімальною перемогою, здобутою ще в першій частині зустрічі - 2:1.