четвер, 23 серпня 2012 09:25

Долгополов вийшов у чвертьфінал турніру у Вінстон-Салемі

Олександр Долгополов переміг у двох сетах 30-річного Давида Налбандяна ФОТО: sportonline.ua

22 серпня в Вінстон-Салемі (США) на турнірі АТР Winston-Salem Open на відкритих кортах (хард), з призовим фондом $ 553,125 проходять матчі третього кола.

15-а ракетка світу, 23-річний українець Олександр Долгополов, посіяний четвертим став чвертьфіналістом, перемігши у двох сетах 30-річного аргентинця Давида Налбандяна, який займає в рейтингу АТР 45-е місце, з рахунком 6:3, 6:4.

Тенісисти грали 1 годину 15 хвилин. Олександр зробив три брейка і один раз не втримав свою подачу. На його рахунку 8 ейсів при трьох подвійних помилках, а Налбандян п'ять разів подав навиліт і допустив стільки ж помилок на подачі. Це була перша зустріч суперників.

За вихід у півфінал турніру Долгополов посперечається з 28-ю ракеткою світу, 24-річним господарем корту - Семом Куеррі.

Куеррі у своєму матчі третього кола з рахунком 6:3, 6:4 обіграв 30-річного іспанця Фелісіано Лопеса, який займає в світовому рейтингу 31-у позицію.

Тенісисти провели на корті 1 годину 5 хвилин. Американець зробив три брейка проти одного і виконав 12 ейсів проти семи у Лопеса, при цьому обидва на подачі помилилися двічі. Завдяки цій перемозі Куеррі відкрив рахунок своїм перемогам в протистоянні з іспанцем - 1:2.

Раніше Долгополов і Куеррі вже зустрічалися двічі і обидва рази перемога була на боці українця.

Теніс. АТР. Winston-Salem Open. Вінстон-Салем (США). Відкриті корти (хард).

Призовий фонд $ 553,125. 48 учасників.

Третє коло

Олександр Долгополов (Україна, 4) - Давид Налбандян (Аргентина, 14 / WC) - 6:3, 6:4

Сем Куеррі (США, 7) - Фелісіано Лопес (Іспанія, 9) - 6:3, 6:4

Зараз ви читаєте новину «Долгополов вийшов у чвертьфінал турніру у Вінстон-Салемі ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua