субота, 14 липня 2012 12:44

Долгополов і Чиліч розіграють путівку у фінал турніру в Умазі

У чвертьфіналі турніру Долгополов обіграв Карлоса Берлока ФОТО: sportonline.ua

13 липня в Умазі (Хорватія) на турнірі АТР Vegeta Croatia Open Umag на відкритих кортах (ґрунт) з призовим фондом € 358,425 пройшли чвертьфінальні матчі.

Чинний чемпіон турніру, 19-а ракетка світу 23-річний українець Олександр Долгополов, посіяний під третім номером, успішно продовжує захист титулу. У матчі проти 29-річного аргентинця Карлоса Берлока (5), який займає в рейтингу АТР 38-е місце, українець здобув перемогу у двох сетах з рахунком 6:4, 6:4.

Матч тривав 1 годину 23 хвилини. Олександр взяв три подачі суперника і один раз не втримав свою. Обидва виконали по 4 подачі навиліт, допустивши по 2 подвійних помилки. Всього на рахунку українця 68 виграних очок проти 56 у Берлока. Тепер в їх особистому протистоянні рахунок став 3:1 на користь українця.

За вихід у фінал змагань Долгополов побореться з 15-ю ракеткою світу, 23-річним хорватом Маріном Чилічем.

Другий сіяний Чиліч у своєму чвертьфіналі за 1 годину 31 хвилину з рахунком 6:4, 6:0 обіграв 26-річного американця Уейна Одесника, який займає в рейтингу 130-у позицію.

Чиліч зробив 5 брейків і лише один раз упустив свою подачу. На його рахунку 8 ейсів при двох подвійних помилках, в той час як його суперник, не подавши жодного разу навиліт, допустив три подвійні. Між собою тенісисти грали вперше.

У протистоянні Долгополова і Чиліча з мінімальною перевагою попереду українець - 1:0.

Теніс. АТР Vegeta Croatia Open Umag. Умаг (Хорватія). Відкриті корти (ґрунт). Призовий фонд € 358,425. 28 учасників.

? фіналу

Олександр Долгополов (Україна, 3) - Карлос Берлок (Аргентина, 5) - 6:4, 6:4

Марін Чиліч (Хорватія, 2) - Уейн Одесник (США) - 6:4, 6:0

Зараз ви читаєте новину «Долгополов і Чиліч розіграють путівку у фінал турніру в Умазі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua