субота, 19 жовтня 2013 18:57

"Дніпро" на виїзді розгромив "Карпати"

Селезньов всі забиває і забиває. Фото: fcdnipro.ua

На полі стадіону "Україна" у Львові завершилася зустріч місцевих "Карпат " і "Дніпра " в рамках 13-го туру української прем'єр -ліги. Команда з Дніпропетровська без Євгена Коноплянки і капітана Руслана Ротаня у складі розгромила господарів, відправивши у ворота підопічних Олександра Севідова чотири голи.

Перші тридцять хвилин протистояння стали бенефісом португальського півзахисника Бруну Гама, який на 15-й хвилині відкрив рахунок своїм голам в українській першості, а через чверть години оформив дубль дальнім ударом з рикошетом.

На 60-й хвилині Матеус провів третій гол дніпрян, слідом Євген Селезньов шикарним ударом змусив львівських уболівальників засмутитися вчетверте за вечір. Львівський клуб не зумів провести і гол престижу

Завоювавши перемогу, "Дніпро" має в активі 29 очок і знаходиться в лідируючій трійці, "Карпати" з 16 очками, як і раніше восьмі.

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга. 13-й тур

Карпати (Львів ) - Дніпро ( Дніпропетровськ) - 0:4

Голи: Гама , 16 ( 0:1); Гама , 29 ( 0:2) ; Матеус , 60 ( 0:3) ; Селезньов , 63 ( 0:4) .

Попередження: Пашаєв , 23; Бартуловіч , 40 - Гама , 48 ; Зозуля , 54.

Зараз ви читаєте новину « "Дніпро" на виїзді розгромив "Карпати"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua