неділя, 24 жовтня 2021 19:27

"Динамо" за п'ять хвилини перемогло "Дніпро-1"

Віктор Циганков виступає за першу команду "Динамо" із 2016 року. Фото: ФК "Динамо"

У матчі 12-го туру чемпіонату України "Динамо" вдома перемогло "Дніпро-1" - 2:0.

Що потрібно знати про матч на НСК "Олімпійський"?

Сюрприз від Луческу. Наставник "Динамо" виставив пару центральних захисників Забарний-Кендзьора. Вони жодного разу разом не грали.

Ротація від "Динамо". Луческу залишив в запасі Сидорчука, Шапаренка, Гармаша, Де Пену. Свій шанс проявити себе отримали Ерік Рамірес та Вітіньйо.

Кадрові проблеми "Дніпра-1". Через правила оренди Ігор Йовічевич не зміг розраховувати на Назарія Русина, Микиту Кравченка та Владислава Дубінчака.

Рівний перший тайм. У першій половині гри команди не поспішали та вичікували помилок суперника. На фоні ротації "Динамо" та відсутності лідерів гості нічого не показали. Кияни були ближчим до забитого м'яча.

Заміни вирішило долю матчу. На другий тайм Луческу випустив Сидорчука, Шапаренка та Де Пену. Гра відразу змінилася. Кияни дуже швидко забили гол. Пять хвилин потрібно було основним гравцям "Динамо", щоб досягти потрібного результату із "Дніпро-1".

Циганков забив гол та зробив гольову передачу

Шедевр Циганкова. Лідер "Динамо" забив красивий гол дальнім ударом в дев'ятку, перед цим обігравши свого візаві. Після цього Циганков записав на свій рахунок асист.

Слабка гра Довбика. Лідер дніпрян нічого не показав. Забарний та Кендзьора повністю закрили форварда збірної України.

Невиразний Вітіньйо. Бразильський новачок "Динамо" провів слабкий матч. Декілька разів спробував загострювати, але невдало. Привіз дві контратаки на власні ворота.

Легка перемога "Динамо". Луческу не дав нічого зробити супернику закривши фланги. У першому таймі виснажив суперника, а після перерив випустив лідерів та легко довів справу до перемоги.

"Динамо" лідирує у турнірній таблиці випереджаючи "Шахтар" на три очки.

"Дніпро-1" займає четверте місце відстаючи на десять очок від команди Луческу.

У наступному турі динамівці зіграють у гостях проти "Маріуполя". 27 жовтня команди також проведуть кубковий матч.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" за п'ять хвилини перемогло "Дніпро-1"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua