субота, 10 серпня 2019 16:49

"Динамо" програло "Шахтарю" без шансів

"Динамо" перемогло "Шахтар" у матчі за Суперкубок

Добрий вечір! Сьогодні в третьому турі чемпіонату України жереб звів київське "Динамо" і донецький "Шахтар". Гра розпочнеться за кілька хвилин.

Склади команд:

Динамо: Бойко, Миколенко, Кадар, Бурда, Кенджьора, Шепелев, Сидорчук, Де Пена, Гармаш, Циганков, Родрігеш.
Запасні: Бущан, Кадірі, Караваєв, Вербич, Соль, Андрієвський, Шабанов.

Шахтар: Пятов, Ісмаїлі, Матвієнко, Кривцов, Болбат, Степаненко, Тайсон, Алан Патрік, Марлос, Соломон, Мораес.
Запасні: Шевченко, Піхальонок, Хочолава, Маркос Антоніо, Дентіньо, Тете, Бланко-Лещук.

В "Динамо" навіть у запасі немає Бесєдіна і Буяльського.

Хацкевич нервує на лаві. Останній матч?

Гра почалася!

Перший удар у виконанні Гармаша. В нікуди.

4 хв. "Шахтар" більше з м'ячем.

7 хв. Циганков віддав на Шепелєва а той зашпортався в ногах суперників.

9 хв. Перший удар у площину. Де Пена пробив слабко для П'ятова.

11 хв. Ух! Соломон приклався. Трохи не влучив у дальній кут.

15 хвилин зіграли команди. Поки дуже обережний футбол майже без моментів.

20 хв. ГОЛ!!! 0:1 Мораєс! Соломон продерся флангом і віддав на Мораєса. Той замкнув п'ятою.

Гол на совісті Миколенка. Дав пройти Соломону, а зекономлену енергію витратив на суперечки з арбітром.

27 хв. Циганков небезпечно продерся флангом, але віддати точно не зумів.

30 хвилин відіграно. В останні 10 хвилин "Динамо" пробувало перехопити ініціативу, але поки спроби марні.

32 хв. Стійка!! Марлос пробачив киян.

"Шахтар" дуже легко створює небезпеку біля воріт "Динамо"

35 хв. Повна перевага гірників

38 хв. ГОООЛ ! Несподівано. 1:1 Родрігес!! Гармаш пробив здалеку, Пятов невдало відбив перед собою, а Родрігес додав головою!

Коли в "Динамо" нічого не виходить Андрій П'ятов поспішає на допомогу. Вкрай невдало зіграв голкіпер збірної.

45 хв. Ожили трибуни в Києві!

Перерва! "Шахтар" насолоджувався перевагою і збирався добивати суперника, але Гармаш із Родрігесом сплутали всі карти чемпіону.

Другий тайм розпочався!

46 хв. Бурда!! Загрався з Мораєсом, а той украв м'яч і віддав на Тайсона! Бойко парирував!

50 хв. "Динамо" пресингує в центрі поля. "Шахтар" тримає м'яч.

53 хв. Знову не виходить простріл у Ісмаілі.

55 хв. Родрігес невдалими фінтами зірвав перспективну атаку "Динамо"

60 хв. Заміна в "Динамо". Вербич замість Циганкова. Віктор знову не вразив.

61 хв. І відразу Вербич міг забивати! Простріл Кенджьори зимикав Беньямін, але пробив вище.

Гол! "Шахтар" 1:2! Марлос закотив Бойкові після рикошету від Миколенка.

67 хв. Заміна в "Динамо". Замість Сидорчука Андрієвський. І відразу момент. Андрієвський б'є вище.

68 хв. Заміна в "Динамо" Соль замість Шепелева.

73 хв. Жовті картки демонструє суддя. Андрієвський і Мораєс зіграли грубо.

78 хв. Заміна в "Шахтарі". Хочолава замість Болбата

79 хв. "Динамо" штурмує ворота "Шахтаря". Штурм більше нагадує навалу.

81 хв. Пішли заміни в "Шахтарі". Лещук замість Мораєса.

84 хв. Час спливає а гольові моменти в "Динамо" не з'являються.

87 хв. Позиційна боротьба. Це все, що досягло "Динамо"

90 хв. Нічого не може створити "Динамо"

92 хв. Дентіньо замість Марлоса.

94 хв. Охо-хо! Гармаш обрізав команду. Тайсон на Лещука, а той на Дентіньо. Бразилець не забив у порожні ворота!!!

95 хв. Останній шанс для киян. Бурда прострелив на Соля, а тому не вдалося заштовхати.

Все! "Шахтар" заслужено переміг!

"Ви нам заб'єте скільки зможете, а ми вам – скільки захочемо". "Шахтар" грав по рахунку. Треба було забити три – забив би. "Динамо" пощастило з випадковим голом, але поразка закономірна. З "Брюгге" буде те саме.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" програло "Шахтарю" без шансів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua