понеділок, 18 січня 2021 16:58

"Динамо" програло перший матч 2021-го року

Динамо двічі пропустило в першому таймі. Фото Рейтер

Київське "Динамо" програло в 1-му сезоні в контрольному матчі варшавській "Легії" – 0:2. Обидва голи, один із пенальті, забив у 1-му таймі Томаш Пекхарт.

Попри це, гра була рівна, а кияни згаяли свої шанси.

У 1-му таймі кияни мали кілька небезпечних моментів, в одному з яких Вербич влучив у штангу.

У 2-й половині гри найкращу нагоду мав Карлос де Пена, однак уругваєць із неробочої правої ноги вдарив вище воріт.

Для польського клубу це вже була не перша контрольна гра. Чемпіонат Польщі поновиться 31 січня.

"Динамо" грало в такому складі:

"Динамо" у 1-му таймі: Бойко, Миколенко, Шабанов, Забарний, Кенджера, Сидорчук, Гармаш, Буяльський, Вербич, Циганков, Бесєдін

"Динамо" у 2-му таймі: Бущан, Караваєв, Забарний, Сирота, Сідклей, Андрієвський, Шепелев, Де Пена, Дуелунд, Родрігеш, Супряга

.

Наступну гру кияни зіграють 21 січня проти солігорського "Шахтаря", який тренує український фахівець Роман Григорчук.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" програло перший матч 2021-го року». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua