понеділок, 12 лютого 2018 13:40

Дальмаєр стала дворазовою олімпійською чемпіонкою, Віта Семеренко в топ-20

Віта Семеренко завершила гонку на 18-му місці. Фото: google.com.ua

Сьогодні, 12 лютого, в Пхенчхані розіграли третій комплект медалей у біатлоні.

На Олімпіаді-2018 відбулася жіноча гонка переслідування, яку впевнено виграла німкеня Лаура Дальмаєр. Анастасія Кузьміна зі Словаччини здобула срібну медаль, "бронза" - в Анаіс Бескон з Франції.

Українка Віта Семеренко фінішувала 18-ю, програвши 4 позиції. Анастасія Меркушина показала 46-й результат, відігравши 9 пунктів. Валя Семеренко не стартувала.

46. ​​Анастасія Меркушина (0+2+2+1)

Перше "золото" цьогорічної Олімпіади здобула Дальмаєр, вигравши спринтерську гонку.

Також сьогодні в Пхенчхані пройде чоловіча гонка переслідування, в якій візьмуть участь три українці. За підсумками спринту, Дмитро Підручний стартує з 21-ї позиції, Артем Прима піде на дистанцію 40-м, а Сергій Семенов почне гонку 46-м.

Зараз ви читаєте новину «Дальмаєр стала дворазовою олімпійською чемпіонкою, Віта Семеренко в топ-20». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua