субота, 10 лютого 2018 15:20

Дальмаєр виграла перше біатлонне "золото" Олімпіади, Віта Семеренко фінішувала чотирнадцятою

Лаура Дальмаєр сьогодні вперше стала олімпійською чемпіонкою

Без медалей залишилися українські біатлоністки в першій гонці Олімпіади в корейському Пхенчхані. Найближчою до нагороди була Віта Семеренко, однак схибила одного разу в стрільбі стоячи. У підсумку – 14 місце. Її сестра Валентина та Анастасія Меркушина мали по три промахи, Ірина Варвинець – п'ять. У підсумку Валентина фінішувала 46-ою, Анастасія – 55-ою а Ірина – 73-ою.

Перемогла німкеня Лаура Дальмаєр. Другою була норвежка Марте Улсбю, третьою – чешка Вероніка Віткова.

Чи потрібна була Джимі така економія сил – покаже час

Дива не сталося. Найкращий результат в нашій команді показала саме та спортсменка, яка демонструвала стабільність упродовж всього сезону.
У цьому контексті дивним виглядало рішення тренерів не виставити на гонку ще одного лідера української команди – Юлію Джиму. Варвинець, яка замінила олімпійську чемпіонку, гучно провалилася в стрільбі й не потрапила до гонки переслідування.

Чи потрібна була Джимі така економія сил – покаже час. Однак зараз стає зрозумілим, що українській збірній буде дуже важко потрапити в трійку призерів в естафеті. Німкені, норвежки, італійки й чешки мають кращі перспективи. Поки не видно, за рахунок кого наша збірна планує покращити результати.

Завтра на Олімпіаді відбудеться чоловічий спринт на 10 км. Початок – о 13:15 за Києвом.

Зараз ви читаєте новину «Дальмаєр виграла перше біатлонне "золото" Олімпіади, Віта Семеренко фінішувала чотирнадцятою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua