понеділок, 17 лютого 2020 08:57

Цуренко програла у фіналі турніру в Каїрі

Леся Цуренко була за крок до перемоги. Фото: рейтер

Українська тенісистка Леся Цуренко програла у фіналі турніру ITF у Каїрі (Єгипет) румунці Іріні Бегу - 4:6, 6:3, 2:6.

Тенісистки влаштували яскравий початок матчу, оформивши по два брейки. Після цього на корті точилася рівна боротьба. Румунка виграла сет завдяки брейку в 9-у геймі, повідомляє "24 канал"

У другій партії тенісистки продовжили нестабільно грати на своїй подачі. Цуренко двічі не захистила подачу, але оформила три брейк і взяла партію.

Доля матчу, а відтак і титулу вирішувалася у третьому сеті. Першою крок до перемоги зробила українка. Цуренко оформила брейк на старті сету, але 29-річна Бегу відразу відплатила тією ж монетою.

У шостому геймі Бегу оформила черговий брейк, після чого захистила подачу та повела 5:2. Румунка виграла матч, оформивши брейк в останньому геймі – 6:2.

Для Лесі Цуренко це був перший фінал з 6-го січня 2019 року. Тоді у фіналі турніру WTA у Брісбені українка програла Кароліні Плішковій. У поточному рейтингу найсильніших тенісистом українка займає 129 позицію.

Зараз ви читаєте новину «Цуренко програла у фіналі турніру в Каїрі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua