вівторок, 28 квітня 2009 08:53

ЧС з хокею. Збірні Фінляндії, США та Чехії перемагають

Збірна Фінляндії обіграла команду Данії на чемпіонаті світу з хокею, який проходить у Швейцарії.

Хокеїсти Суомі перемогли з рахунком 5:1, не дивлячись на те, що в середині першого періоду пропустили першими, у складі датчан відзначилися Джуліан Якобсен. У фінів по дублю зробили Антті Мієттінен і Ніко Капанен, один гол на рахунку Туомаса Пільмана.

Збірна Фінляндії лідирує в групі D з 6 очками, перед очною зустріччю в заключному турі випереджаючи збірну Чехії тільки у різниці шайб. У збірних Данії та Норвегії немає в активі набраних балів.

Збірна США, награвшись за два періоди з командою Австрії, в третій 20-хвилинці розставила все по своїх місцях - 6:1. Три останні голи американці забили в більшості.

Збірна Чехії дозволила команді Норвегії закинути дві шайби в матчі другого туру попереднього етапу чемпіонату світу з хокею. Самі чехи відповіли п"ятьма голами.