понеділок, 20 вересня 2021 09:37

"Челсі" розтрощив "Тоттенгем" та став лідером чемпіонату Англії

Томас Тухель другий сезон очолює "Челсі". Фото: Gettyimages.com

У матчі п'ятого туру чемпіонату Англії "Челсі" в гостях розгромив "Тоттенгем" - 3:0.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Обидві команди були активними та мали свої моменти.

Усе вирішив початок другого тайму. Тіагу Сілва відзначився після подачі кутового. Швидко Н' Голо Канте подвоїв перевагу команди Томаса Тухеля. Французу допоміг рикошет після дальнього удару, а поставив крапку в матчі Антоніо Рюдегер вже в кінці матчу.

Розгромна перемога дозволила "Челсі" стати лідером АПЛ. Команда Тухеля за додатковими показниками випереджає "Ліверпуль". "Тоттенгем" йде на сьомому місці.

Інший фаворит АПЛ "Ман Сіті" втратив очки. "Містяни" не змогли перемогти "Саутгемптон" -1:1. Гравець збірної України Олександр Зінченко участь у матчі не брав через травму.

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" розтрощив "Тоттенгем" та став лідером чемпіонату Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua