вівторок, 27 липня 2021 14:09

Бронза стрільців, рекорд Романчука, вихід Світоліної до чвертьфіналу: як минув четвертий день Олімпіади для України

Олена Костевич і Олег Омельчук. Фото: Gettyimages.com

27 липня збірна України на Олімпіаді в Токіо змогла здобути бронзову нагороду.

Герої дня - українські стрілки Олена Костевич і Олег Омельчук. Наш дует виграв бронзову медаль у стрільбі із пневматичного пістолета на 10 м. У бронзовому фіналі українці перемогли пару із Сербії Аруна Зарунович - Дамір Мікеч із рахунком 16:12. Ця нагорода стала третьою бронзою для України в Токіо.

Перша ракетка України Еліна Світоліна змогла вийти до 1/4 фіналу тенісного турніру. Світоліна програла перший сет представниці Греції Марії Саакарі на тайбрейку, але змогла проявити характер і силу волі й узяла дві партії.

В 1/4 фіналу Еліна зіграє проти італійки Каміли Джорджи, яка вибила в 1/8 Кароліну Плішкову.

На Іграх у Ріо-де-Жанейро Світоліна змогла дійти до 1/4 фіналу. Зараз має шанси поборотися за медаль.

Еліна Світоліна здобула другу поспіль вольову перемогу

Була надія на представниць України в маунтинбайку й греблі Яну Беломоїну та Вікторію Ус. Дівчата пройшли до фінальних раундів, де показали найкращі результати. Але цього виявилося мало для медалей. Українки фінішували восьмими.

До 1/4 фіналу змагань із боксу вийшла Галина Лисенко. Українка в 1/8 не залишила жодних шансів представниці Марокко. В 1/4 на Лисенко чекає бій проти головної фаворитки змагань представниці Туреччини Бусеназ Сюрменелі.

Попрощалися з Олімпіадою українські лучниці. Не зміг поборотися за медалі лідер української команди в біатлоні Артем Почтарьов.

Виправдовує надії плавець Михайло Романчук. Він встановив рекорд Олімпіад у кваліфікації на 800 метрів вільним стилем. Фінал - о 4:30 29 липня, четвер.

У медальному заліку збірна України залишається на 42-му місці. Українці мають в активі три бронзові нагороди.

Лідирує в рейтингу команда США, яка має вісім золотих, три срібних і вісім бронзових медалей. Китай має теж вісім золотих, але меншу кількість срібних нагород. Японія із сімома золотими медалями - не третьому місці.

Зараз ви читаєте новину «Бронза стрільців, рекорд Романчука, вихід Світоліної до чвертьфіналу: як минув четвертий день Олімпіади для України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua