середа, 26 лютого 2025 21:13

Бражко офіційно підписав новий контракт із Динамо

Бражко офіційно підписав новий контракт із Динамо
Бражко офіційно підписав новий контракт із Динамо ФОТО: https://fcdynamo.com/

Футбольний клуб "Динамо" уклав новий контракт із 23-річним українським півзахисником Володимиром Бражко.

Угода розрахована до 30 червня 2029 року.

"У мене були розмови з головним тренером Олександром Шовковським, президентом клубу Ігорем Суркісом, вони обидва дали зрозуміти, що повністю довіряють мені та розраховують на мою якісну гру", - заявив футболіст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андрій Шевченко може отримати посаду в УЄФА

Також півзахисник розповів про те, що не мав жодних сумнівів щодо продовження контракту.

"Розумієте, це не просто відносини гравець - футбольний клуб. Це мій футбольний дім, моя футбольна родина. Дуже важливо, що наші відносини вибудовані на взаємній довірі та повазі", - сказав він.

Володимир дебютував у першій команді "Динамо" наприкінці липня 2023 року, провівши перед цим сезон в оренді в луганській "Зорі". У складі біло-синіх за неповних два сезони провів 56 матчів у всіх турнірах, в яких забив 10 м'ячів.

Півзахисник "Динамо" і збірної України Микола Шапаренко може перейти у турецький клуб "Трабзонспор".

Турецький клуб шукає підсилення в півзахист і розглядає кандидатуру Шапаренка.

Джерела пишуть, що керівництво клубу проаналізувало можливість трансферу українця з фінансової погляду. Найближчим часом можуть розпочатися переговори з Динамо.

Зараз ви читаєте новину «Бражко офіційно підписав новий контракт із Динамо». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

18.08.2012 16:13:24хохол46.211.27.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

В Сирии бандюки на деньги пиндосов, режут мирных жителей, а наши бандерлоги радуются. Дебилы!

08.08.2012 11:11:33sv46.211.121.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну не без того-всяко бывает,но снимать не надо было,так можно пересрать все,как было у Сербов в Сребренице

06.08.2012 12:07:16ADOLF-PUTIN194.44.164.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Грузію від грузин я вже "звільнив".

03.08.2012 13:52:23спостерігач91.222.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Москва, Євреї, Зброд (USA), є найбільшими світовими торгівцями Смерті ( Озброєнь).

І для них не вигідно "мир во всём мире".
Тим паче - відсутність Створених ними же "Гарячих Точок".

Сірія, одне з багатьох їх лялькових теаральних Шоу.

маріонетки чорножо.... брехуняри і клятвопорушника Обами "заігралися."

02.08.2012 13:35:34Сухов37.19.138.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Восток - дело тонкое...

02.08.2012 12:21:17аааа213.227.214.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Черномазые - они везде черномазые!!! Дикие обезъяны!!!
А все эти "бунты" идут с подачи америкосов. Они баламутят воду во всём мире...

02.08.2012 12:10:16Днепр85.223.236.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Как это демократично..Что же щеневмерлыкы мовчать:)

02.08.2012 12:13:37Ребе Пісьман46.119.39.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Повстанці розстріляли псів режиму! Що вони зробили не так??? Те саме треба зробити і у нас!

03.08.2012 13:55:00Спостерігач91.222.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Перші у списку - Юля, Луценко ,Регіонали, оранжевий непотріб......

02.08.2012 15:33:20микола94.179.181.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Т и жидяра погана. Асад на одинці боретьса з америкосами и происками ізраїля. збройні сили Сирії зможуть захистити народ та знищать всх продажніх та найманців. Слава Асаду!!

02.08.2012 17:55:14хххх176.36.100.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

кольок, ти забув додати: Слава путлєру!

18.08.2012 16:10:46хх46.211.27.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ххх, причем здесь путлэр? Ты дэбил!

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути