середа, 24 квітня 2013 23:46

"Боруссія" розгромила "Реал", Левандовскі забив чотири м'ячі

Роберт Левандовскі оформив покер ФОТО: Reuters

Дортмундська "Боруссія" розгромила мадридський "Реал" у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Як повідомляється на офіційному сайті УЄФА, зустріч, яка відбулася ввечері 24 квітня на стадіоні в Дортмунді, завершилася з рахунком 4:1 на користь господарів поля.

Вже на 8-й хвилині матчу рахунок відкрив нападник "Боруссії" Роберт Левандовскі, забивши гол з подачі Гьотце. На 43-й хвилині рахунок зрівняв нападник гостей Кріштіану Роналду. Однак Левандовскі повернув перевагу господарям поля, забивши ще три голи поспіль на 50-й, 55-й і 66-й хвилинах гри.

Матч-відповідь "Боруссії" і "Реала" пройде в Мадриді 30 квітня, повідомляє "Лента".

Ліга чемпіонів

1/2 фіналу

перший матч

Боруссія Д Німеччина - Реал Мадрид Іспанія 4:1

Голи: 1:0 - 8 Левандовскі, 1:1 - 43 Роналду, 2:1 - 50 Левандовскі, 3:1 - 55 Левандовскі, 4:1 - 66, пенальті Левандовскі.

Боруссія Д - Вайденфеллер, Пішчек (Гросскройтц, 83), Суботіч, Хуммельс, Шмельцер, Бендер, Гундоган (Шибер, 90), Блашчіковскі (Кель, 82), Гетце, Ройс, Левандовскі.

Реал Мадрид - Дієго Лопес, Рамос, Варан, Пепе, Коентрау, Хедіра, Алонсо (Кака, 80), Озіл, Модрич (Ді Марія, 68), Роналду, Ігуаїн (Бензема, 68).

Попередження: Хедіра (54), Озіл (64), Левандовскі (70), Рамос (90).

Зараз ви читаєте новину «"Боруссія" розгромила "Реал", Левандовскі забив чотири м'ячі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua