неділя, 09 липня 2017 10:56

Бесєдін став героєм товариського матчу "Динамо"

Артем Бесєдін відзначився дублем у складі "Динамо"

У суботу київське "Динамо" провело п'ятий за рахунком товариський матч на тренувальному зборі в Австрії.

"Біло-сині" зустрілися з клубом "Ваккер". У минулому сезоні він зайняв четверте місце в другому за силою дивізіоні чемпіонату Австрії.

Матч завершився перемогою команди Олександра Хацкевича з рахунком 3:0. Дублем у складі киян відзначився Артем Бесєдін, який забив на 9-й і 64-й хвилинах. Ще один м'яч на рахунку Дмитра Хльобаса (24-а хвилина).

Київське "Динамо" в першому матчі на зборах в Австрії розгромило місцевий клуб "Ваттенс" - 4:0. У другому спарингу кияни зіграли внічию з румунським "Ботошані" (1:1), а в третьому обіграли "Габалу" з Азербайджану (2:1).

Потім команда Олександра Хацкевича обіграла румунську "Університатю" з рахунком 2:0.

"Олександрія" зустрічалася з "Панатінаїкосом" - команди голів не забили. Внічию також зіграли "Карпати" і АЕК - українці і греки забили по одному м'ячу. "Зірка" розібралася з "Волинню", а "Олімпік" поступився "Геліосу".

Голи: Моха, 30 - Кравченко, 25 Козлов, 29

Сьогодні "Динамо" зіграє зі "Спартою". Це буде останній спаринг на австрійському зборі.

Зараз ви читаєте новину «Бесєдін став героєм товариського матчу "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua