понеділок, 08 квітня 2013 13:51

"Барселону" і ПСЖ у Лізі чемпіонів розсудить голландський арбітр

Куйперс разом з батьком є співвласником мережі супермаркетів і перукарні ФОТО: barcamania.com

Матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між "Барселоною" і "ПСЖ" (перший матч - 2:2) обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Бьорном Куйперсом.

Нагадаємо, 40-річний арбітр також працював на чвертьфінальному матчі-відповіді "Барселони" проти "Мілана" (3:1) в Лізі чемпіонів-2011/12. Тоді голландець призначив у ворота "россонері" два пенальті у першому таймі.

Цей матч пройде на стадіоні "Камп Ноу" 10 квітня о 21.45 за київським часом.

Гру італійського "Ювентуса" і мюнхенської "Баварії" у Турині, яка також відбудеться в середу, розсудить іспанець Карлос Веласко Карбальо. Перший матч німецький клуб виграв з рахунком 2:0.

Французький арбітр Стефан Ланнуа обслужить матч між "Галатасараєм" і "Реалом".

Зустріч пройде у вівторок, 9 квітня, в Стамбулі, в першій грі перемогу здобула команда з Мадрида (3:0).

Суддівська бригада на чолі з шотландцем Крейгом Томсоном призначена УЄФА на зустріч "Боруссії" і "Малаги".

Після нульової нічиєї у першому матчі команди знову зіграють між собою у вівторок у Дортмунді.

Зараз ви читаєте новину «"Барселону" і ПСЖ у Лізі чемпіонів розсудить голландський арбітр». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua