субота, 04 грудня 2021 20:59

"Барселона" вперше програла за Хаві

"Барселона" не змола забити. Фото: Twitter.com/rcdespanyol

Сьогодні, 4 грудня, на стадіоні "Камп Ноу" у Барселоні в рамках 16-го туру іспанської Примери "Барселона" приймала "Бетіс". Гості здобули перемогу – 1:0.

Єдиний гол був забитий у другому таймі. На 79 хвилині відзначився форвард гостей Хуанмі, йому асистував Крістіан Тельо.

Поразка від "Бетіса" стала першою для Хаві як головного тренера синьо-гранатових.

"Бетіс" набрав 30 очок у 15 матчах і посідає 3-е місце в турнірній таблиці іспанської Прімери сезону-2021/2022. "Барселона" (23) - на 7-му місці. Лідером змагань є мадридський "Реал", який у 15 зустрічах набрав 36 очок. Чинний чемпіон Іспанії - "Атлетико".

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" вперше програла за Хаві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua