середа, 13 березня 2013 08:51

"Барселона" розірвала "Мілан", "Галатасарай" пройшов "Шальке"

Мессі відзначився дублем у ворота "Мілана" ФОТО: AFP

Іспанська "Барселона" у вівторок виграла в італійського "Мілана" матч 1/8 фіналу футбольної Ліги чемпіонів. Зустріч на стадіоні "Камп Ноу" закінчилася з рахунком 4:0, повідомляє "Лента".

Таким чином, "Барселона" вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів. Перший матч, який пройшов 20 лютого, виграв "Мілан" з рахунком 2:0

Футболісти "Галатасарая" через 12 років знову зіграють у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.

У вівторок турецька команда здолала "Шальке" на його полі - 3:2. Так як перший матч у Стамбулі завершився з рахунком 1:1, "Галатасарай" пробився до чвертьфіналу турніру.

13 березня "Баварія" зіграє в Мюнхені з лондонським "Арсеналом", а "Малага" прийме португальський "Порту".

Раніше в чвертьфінал Ліги чемпіонів вийшли мадридський "Реал", дортмундська "Боруссія", паризький "Парі Сен-Жермен" і туринський "Ювентус".

Відзначимо, що суперники команд в 1/4 фіналу визначаться в ході спеціального жеребкування, яке проведе УЄФА.

Ліга чемпіонів

1/8 фіналу

Матчі-відповіді

Шальке 04 Німеччина - Галатасарай Туреччина 2:3 (1:2, 1:1)

Голи: 1:0 - 18 Нойштедтер, 1:1 - 37 Хаміт Алтинтоп, 1:2 - 42 Б. Йілмаз, 2:2 - 63 Бастос, 2:3 - 90 Булут.

Шальке 04 - Хільдебранд, Утіда, Хеведес, Матіп, Колашинац, Хегер (Макс Майер, 85), Нойштедтер (Фукс, 46), Фарфан, Дракслер, Бастос, Пуккі (Обасі, 85).

Галатасарай - Муслера, Ебуе, Кайя (Зан, 79), Нункеу, Рієра, Мело, Хаміт Алтинтоп, Інан, Снейдер (Амрабат, 70), Дрогба, Б. Йілмаз (Булут, 86).

Попередження: Хегер (14), Дрогба (85), Колашинац (90).

Перший матч: 1:1.

Барселона Іспанія - Мілан Італія 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 5 Мессі, 2:0 - 40 Мессі, 3:0 - 55 Вілья, 4:0 - 90 Альба.

Барселона - Вальдес, Дані Алвес, Піке, Маскерано (Пуйоль, 77), Альба, Бускетс, Хаві, Іньєста, Педро (Адріано, 83), Мессі, Вілья (Санчес, 74).

Мілан - Абб'яті, Абате, Мексес, Сапата, Констан, Амброзіні (Мунтарі, 60), Монтоліво, Фламіні (Боян, 75), К. Боатенг, Ньянг (Робіньо, 60), Ель-Шаараві.

Попередження: К. Боатенг (22), Педро (41), Фламіні (45), Мексес (54).

Перший матч: 0:2.

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" розірвала "Мілан", "Галатасарай" пройшов "Шальке"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua