вівторок, 12 квітня 2011 11:30

"Барселона" і "Реал" забили по три м'ячі. Результати 31 туру Примери

В іспанській Примері 9-11 квітня відбулися матчі 31 туру

Дубль Ліонеля Мессі дозволив "Барселоні" відсвяткувати вольову перемогу над "Альмерією" з рахунком 3:1 і зберегти відрив у вісім очок від "Реала". Успіх каталонців затьмарила травма Бояна Кркіча, який вибув зі строю до кінця сезону.

У попередньому матчі цих суперників, який відбувся в листопаді минулого року, гранатово-сині наколотили вісім м'ячів. Цього разу каталонці на п'ятій хвилині другого тайму опинилися в ролі програють, так як Мігель Анхель Корона перетворив на гол пас Пабло Пьятті. Але через три хвилини господарі зрівняли рахунок з пенальті. Воротар гостей Дієго Алвес порушив правила на Давида Вільє, і Мессі не схибив - 1:1.

Вілья вийшов у першому таймі на заміну замість Кркіча, який надірвав зв'язки лівого коліна і пропустить два місяці. Пізніше свій перший м'яч у поточному чемпіонаті провів юний хавбек "Барселони" Тьяго Алькантара, який головою замкнув подачу Мессі з кутового. Остаточний результат встановив сам Мессі. У доданий час нападник збірної Аргентини акуратно перекинув м'яч через воротаря суперника точно в сітку.

Декількома годинами раніше "Реал" розгромив "Атлетік" з результатом 3:0. Два м'ячі з пенальті забив Кака - на 13-й і 54-й хвилинах. Не пішов з поля без голу і Кріштіану Роналду. У його активі стало 28 точних ударів у поточній першості, тоді як в Мессі на один більше.

У заключному матчі 9 квітня "Мальорка" і "Севілья" поділили очки - 2:2.

Тур завершився в понеділок, 11 квітня, поєдинком "Сарагоси" і "Хетафе", в якому господарі здобули перемогу з рахунком 2:1, відзначилися по разу Понціо і Бертольо. У "Хетафе" гол на рахунку Каскеро.

Чемпіонат Іспанії, 31 тур

Атлетік - Реал - 0:3 (0:1, 0:2)

Голи: 0:1 - Кака (14, пенальті), 0:2 - Кака (54, пенальті), 0:3 - Роналду (70).

РЕАЛ: Касільяс, Рамос, Альбіоль, Гарай (Карвалью, 77), Арбелоа, Кака, Гранеро, Пепе, Ласс, Ді Марія (Алонсо, 67), Ігуаїн (Роналду, 61).

Барселона - Альмерія - 3:1 (0:0, 3:1)

Голи: 0:1 - Корона (50), 1:1 - Мессі (53, пенальті), 2:1 - Тіаго Алькантара (64), 3:1 - Мессі (90).

БАРСЕЛОНА: Хосе Пінто, Дані Алвес, Піке, Г. Міліто (Педро, 54), Максвелл, Іньєста, Хаві, Маскерано, Тіаго Алькантара (С. Кейта, 67), Боян (Вілья, 31), Мессі.

Мальорка - Севілья - 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 1:0 - Іенага (16), 1:1 - Негредо (31, пенальті), 2:1 - де Гузман (42), 2:2 - Ракітіч (68).

Спортінг Хіхон - Осасуна - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Барраль (66).

Малага - Депортіво - 0:0 (0:0, 0:0)

Расинг - Леванте - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Нано (32, автогол), 1:1 - Рафа Хорда (90).

Еркулес - Еспаньол - 0:0 (0:0, 0:0)

Атлетіко - Реал Сосьєдад - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Філіпе Луїс (12), 2:0 - М. Суарес (45), 3:0 - Агуеро (78).

Валенсія - Вільярреал - 5:0 (1:0, 4:0)

Голи: 1:0 - Сольдадо (14), 2:0 - Мата (56), 3:0 - Банега (62), 4:0 - Мата (73), 5:0 - Сольдадо (76).

Сарагоса - Хетафе - 2:1

Леонардо Понціо (14), Ніко Бертольо (35) - Франциско Каскеро (45)

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" і "Реал" забили по три м'ячі. Результати 31 туру Примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua