вівторок, 21 січня 2020 09:32

"Аталанта" Малиновського сенсаційно програла аутсайдеру Серії А

Руслан Малиновський не зміг допомогти "Аталанті" уникнути поразки. Фото:з відкритих джерел

У заключному матчі 20-го туру "Аталанта" українця Руслана Малиновського вдома несподівано поступилася СПАЛу - 1:2.

"Аталанта" вийшла вперед на 16-й хвилині зустрічі зусиллями Йосипа Ілічича.

Гості відігралися після перерви - гол на рахунку Андреа Петаньї. Однак СПАЛ не зупинився на досягнутому і вирвав три очки. Вирішальним став удар Маттеа Валоті на 60-й хвилині.

Український півзахисник Малиновський вийшов на поле у ​​другому таймі, змінивши на 59-й хвилині Алехандро Гомеса, проте нічим примітним хавбек збірної України не відзначився, пише "Спортарена"

"Аталанта" залишається на п'ятій позиції в Серії А з 35 очками в активі. Наступний матч команда Малиновського проведе проти "Торіно".

Зараз ви читаєте новину «"Аталанта" Малиновського сенсаційно програла аутсайдеру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua