неділя, 19 вересня 2021 18:11

Ярмоленко ледь не врятував "Вест Гем" від поразки з "Манчестер Юнайтед"

Андрій Ярмоленко заробив пенальті. Фото: Reuters

На стадіоні "Олімпійський" в Лондоні в рамках 5-го туру англійської Прем'єр-ліги сезону-2021/2022 "Вест Гем Юнайтед" приймав "Манчестер Юнайтед". Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь гостей.

Рахунок матчу був відкритий на 30-й хвилині зустрічі. Нападник "молотобійців" Мохамед Саїд Бенрахма забив гол з передачі Джаррода Боуена.

Через 5 хвилин нападник "червоних дияволів" Кріштіану Роналду завдав результативного удару й зрівняв рахунок в матчі.

На 89-й хвилині матчу Джессі Лінгард, який в минулому сезоні грав за "Вест Гем" забив гол і встановив остаточний рахунок зустрічі - 2:1.

У доданий до другого тайму час українець Андрій Ярмоленко заробив пенальті. М'яч влучив в руку захиснику. Однак Давид де Геа відбив удар Марка Ноубла, якого спеціально випустили на заміну пробити 11-метровий.

У шостому турі "червоні дияволи" візьмуть будинку "Астон Віллу", а "молотобійці" зіграють на виїзді з "Лідс Юнайтед". У МЮ стало 13 очок, а у "Вест Гема" залишилося 8.

Зараз ви читаєте новину «Ярмоленко ледь не врятував "Вест Гем" від поразки з "Манчестер Юнайтед"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua