неділя, 12 вересня 2021 09:44

Яремчук допоміг "Бенфіці" розгромити "Санта-Клару" перед грою з "Динамо"

Роман Яремчук забив другий гол у чемпіонаті. Фото: з офіційного сайту "Бенфіки"

11 вересня "Санта-Клара" приймала найближчого суперника київського "Динамо" в Лізі чемпіонів лісабонську "Бенфіку" в матчі 5-го туру чемпіонату Португалії. Зустріч пройшла на стадіоні "Ештадіу де Сан Мігел" в місті Понта-Делгада. Матч завершився перемогою "Бенфіки" з рахунком 5:0.

На 42-й хвилині рахунок відкрив нападник Родріго Перейра. На 53-й хвилині відзначився форвард Дарвін Нуньєс. На 58-й хвилині півзахисник Рафаель Сілва довів справу до розгрому. На 62-й хвилині Дарвін Нуньєс оформив дубль. А на 68-й хвилині український нападник Роман Яремчук встановив остаточний рахунок.

За п'ять турів "Бенфіка" набрала 15 очок і впевнено очолює турнірну таблицю чемпіонату Португалії. "Санта-Клара" (4) - на 13-й позиції.

Зараз ви читаєте новину «Яремчук допоміг "Бенфіці" розгромити "Санта-Клару" перед грою з "Динамо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua