неділя, 04 вересня 2011 18:49

Ямайські бігуни виграли естафету 4x100 і встановили світовий рекорд

Ямайські бігуни встановили світовий рекорд в естафеті 4x100 метрів і завоювали останнє золото чемпіонату світу з легкої атлетики в Тегу.

Ямайці, в складі яких виступали Неста Картер, Майкл Фрейтер, чемпіон світу з стометрівці Йохан Блейк і найшвидша людина на планеті Усейн Болт, фінішували з результатом 37,04 секунди.

Другими стали французькі спортсмени (Тедді Тінмар, Крістоф Леметр, Яннік Лесур і Джиммі Віко) - 38,20.

Бронзу здобули представники Сент-Кітс і Невіс (Джейсон Роджерс, Кім Коллінз, Антуан Адам і Бріджеш Лоуренс) - 38,49. Росіяни у фіналі не брали участь. На церемонії нагородження, крім золотих медалей, ямайця вручили чек на 100 тисяч доларів.

1. Ямайка-37,04

2. Франція - 38,2

3. Сент-Кітс і Невіс - 38,49

4. Польща - 38,5

5. Італія - 38,96

6. Тринідад і Тобаго - 39,01

Збірні США і Великобританії не фінішували.

Нагадаємо, що Усейн Болт вже вигравав 200-метрівку.

Зараз ви читаєте новину «Ямайські бігуни виграли естафету 4x100 і встановили світовий рекорд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua