субота, 07 липня 2012 18:48

Алонсо виграв дощову кваліфікацію Гран-прі Великї Британії
5

Дворазовий чемпіон світу Формули-1 Фернандо Алонсо завоював 21-у поул-позицію в кар'єрі, вигравши дощову кваліфікацію у Великій Британії. У фінальному сегменті на підсихаючій трасі іспанець одним з перших встановив проміжну гуму. Завдяки такому рішенню пілот Ferrari довго тримався в лідерах, поки його не випередив Марк Веббер на Red Bull. Проте, остання спроба дозволила Алонсо повернути собі першу сходинку. Веббер залишився другим.

Третій час показав семиразовий чемпіон світу Міхаель Шумахер, який залишив позаду себе Себастьяна Феттеля. Феліпе Масса замкнув першу п'ятірку. Через зливи сесія розтяглася на дві з половиною години: в середині другого сегмента заїзди зупинили червоними прапорами. Кваліфікацію відновили о 17:00 за київським часом.

На останніх секундах другого сегмента в повороті Vale вилетів у гравій пілот Lotus Роман Грожан. На третьому секторі траси тут же викинули жовті прапори, які зобов'язали гонщиків знизити швидкість. Проте, ряд спортсменів, серед яких були Пастор Мальдонадо з Фернандо Алонсо, поліпшили свої показники, пробившись у першу десятку. Чи будуть покарані ці пілоти, поки невідомо. Сам Грожан не зміг продовжити боротьбу після цього інциденту - в підсумковому протоколі француз залишився десятим.

Гонка Формули-1 на британській трасі "Сільверстоун" відбудеться в неділю, 8 липня: старт о 15:00 за київським часом, повідомляє "Motor.ru".

24. Шарль Пік ("Маруся") +2.397

Зараз ви читаєте новину «Алонсо виграв дощову кваліфікацію Гран-прі Великї Британії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua