четвер, 27 травня 2010 14:08

Алієв забив найшвидший дубль в історії збірної України

Півзахисник московського "Локомотива" Олександр Алієв, забивши два м'ячі у складі збірної України в позавчорашньому товариському матчі зі збірною Литви, встановив новий рекорд української національної команди, оформивши найшвидший дубль за історію існування збірної України.

Нагадаємо, в поєдинку з литовцями Алієв відзначився на 11-й і 18-й хвилинах зустрічі, чим перевершив колишнє досягнення Сергія Реброва на 24 хв (колишній гравець київського "Динамо" двічі вразив ворота збірної Грузії - на 1-й і 42 -й хвилинах - у рамках товариського матчу, що відбувся в серпні 1998 року).

Додамо, що для Алієва це перший дубль у складі збірної України.

Нагадаємо, у вівторок національна збірна України з футболу перемогла Литву - 4:0. Це був перший матч "синьо-жовтих" під керівництвом нового головного тренера, 59-річного Мирона Маркевича. Він став другим наставником національної команди, який почав з перемоги, - раніше це вдавалося Валерію Лобановському.

За матеріалами Динамо Киев от Шурика

Зараз ви читаєте новину «Алієв забив найшвидший дубль в історії збірної України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua