Ексклюзиви
вівторок, 26 травня 2026 09:28

"Я знайшов нову пристрасть": Верговен після дебютного бою з Усиком зробив гучну заяву

"Я знайшов нову пристрасть": Верговен після дебютного бою з Усиком зробив гучну заяву
Верговен прокоментував поразку і суперечливу зупинку. Фото: instagram.com/ricoverhoeven

Ріко Верговен (1-1, 1 КО) заявив, що залишився задоволеним власним виступом у бою проти Олександра Усика (25-0, 16 КО).

Нідерландський кікбоксер зізнався, що в одному з епізодів відчув можливість зупинити непереможного українця, однак не зміг довести справу до дострокової перемоги, повідомляє Boxing News.

Поєдинок завершився перемогою Усика технічним нокаутом у 11-му раунді, хоча на той момент українець поступався за суддівськими записками.

Верховен також підтвердив намір продовжувати кар'єру в боксі, наголосивши, що відкрив для себе нову спортивну пристрасть: "На всі 100%! Я знайшов свою нову пристрасть у єдиноборствах… Я тут надовго".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Верховен оскаржив зупинку бою з Усиком і подав протест

Це був лише другий боксерський поєдинок у кар'єрі нідерландця. Дебют у боксі він провів у 2014 році, перемігши Яноша Фінфера у другому раунді.

Після бою 23 травня очільник Генерального управління Саудівської Аравії з питань розваг Туркі Аль аш-Шейх заявив про бажання організувати реванш Усик - Верговен.

Водночас сам Верговен подав протест на результат поєдинку, вважаючи, що рефері передчасно зупинив бій. За його словами, він мав невелику перевагу під час зустрічі, що нібито підтверджували суддівські картки.

Чемпіон світу в надважкій вазі за версіями WBC, WBA та IBF Олександр Усик переміг нідерландського кікбоксера Ріко Верховена технічним нокаутом у бою, який відбувся біля пірамід Гізи в Єгипті.

На старті поєдинку Верховен, якого вважали андердогом, діяв активніше за українця та кілька разів точно влучив по супернику. Після перших раундів Усик, імовірно, поступався за суддівськими записками на екваторі запланованої дистанції.

Зараз ви читаєте новину «"Я знайшов нову пристрасть": Верговен після дебютного бою з Усиком зробив гучну заяву». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути