середа, 14 січня 2015 14:29

Біля Вінницької міграційної служби щодня чергують близько сотні людей

Біля Вінницької міграційної служби щодня чергують близько сотні людей

За два дні до управління державної міграційної служби у Вінницькій області звернулися близько п'яти сотень громадян. Такий ажіотаж пов'язаний із бажанням оформити біометричні закордонні паспорти. За день працівники служби встигають прийняти документи у сорока осіб. Про це 14 січня на прес-конференції повідомив начальник управління Борис Наливайченко.

"Багато вінничан, які працюють за кордоном, приїздять на свята додому та поспішають переоформити документи. Дехто їде на відпочинок в інші країни. Такий наплив завжди спостерігався взимку та наприкінці весни. В інші місяці черги менші. Очікуємо спаду також за рахунок збільшення пунктів оформлення документів", - сказав Наливайченко.

На сьогодні закордонний паспорт європейського зразка можна отримати лише в обласному центрі на вулиці Театральній. До кінця місяця такі пункти запрацюють на вулиці Пирогова у Вінниці, у райцентрах Могилів-Подільський, Гайсин та Тростянець.

Нагадаємо, біометричні закордонні паспорти в Україні почали видавати від 12 січня цього року. Для його оформлення потрібно подати в оригіналі паспорт, ідентифікаційний код та квитанцію про оплату. Виготовляють паспорт за 20 або 7 робочих днів, вартість - 519 та 775 гривень відповідно. До біометричного чіпа, який вмонтований документ, записується відцифроване зображення обличчя, відскановані відбитки вказівних пальців обох рук та підпис громадянина. Друкують їх у столиці, потім доставляють по областях. Термін дії документа 10 років.

Зараз ви читаєте новину «Біля Вінницької міграційної служби щодня чергують близько сотні людей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути