неділя, 28 квітня 2019 09:07

Зеленський готовий до переговорів із Путіним

Зеленський готовий до переговорів із Путіним
"Підтвердженням готовності до деескалації має стати взаємний обмін нашими громадянами у форматі "всіх на всіх", - Володимир Зеленський. Фото: Ера

Володимир Зеленський готовий до переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним. Він сподівається, що на найближчій зустрічі у Нормандському форматі Росія продемонструє готовність до деескалації.

Про це переможець другого туру президентських виборів в Україні написав у Facebook.

"Я ще раз наголошую, що готовий до переговорів. Я сподіваюсь, що на найближчий зустрічі у Нормандському форматі Росія продемонструє готовність до деескалації. Конкретним підтвердженням цієї готовності має стати взаємний обмін нашими громадянами у форматі "всіх на всіх". Без винятків", - заявив Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін розкрив свої плани щодо Зеленського

"Справжня нормалізація відбудеться тільки після повної деокупації. Як Донбасу, так і Криму. Україна не здається! У всіх сенсах цього слова", - додав він.

Шоумен Володимир Зеленський переміг у другому турі виборів президента України. Його підтримали 73% виборців. За чинного главу держави Петра Порошенка проголосували 25% громадян. Офіційні результати виборів ЦВК оголосить до 1 травня. Інавгурація новообраного лідера має відбутися не пізніше 3 червня.

Зараз ви читаєте новину «Зеленський готовий до переговорів із Путіним». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

22

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

29.04.2019 22:22:35Lutzkyj178.202.212.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Шановний Президент Зеленський....
На скільки я сумнівався про ваш Патріотизм, то зараз мені треба передумати цю позицію мою прискоренну...

Якщо ви хочете закласти Мир на Донбасі, то можливо не втрачати Сили на розмову з ВВП, а краще їхати в Європу і переконати всіх Кирівників, що треба закрити всім там у Москві, РАХУНКІ в ЄС Банкові Системі....лише коли Путін і константи будуть боятися за своїх грошей, аж щойно тоді вони мають при Стола з чистими Картами....інакше вони будуть далі грати з фалшими картами.

29.04.2019 18:27:32Олекс176.125.57.--
  • 1+
  • 2-
  • Відповісти

"Молодец Зе! Не боится ВВП"-шурик.
А,"Зеленський готовий до переговорів із Путіним", в формі відеороликів.
Відеоролик-дуже ефективний засіб у спілкуванні із світовими диктаторами.
Відеороликів диктатори бояться,понад усе...

29.04.2019 11:31:23Олекс194.44.36.--
  • 1+
  • 1-
  • Відповісти

"Зеленський готовий до переговорів із Путіним".
А,як він готовий зустрітись з Путіним,якщо був не готовий зустрітись з людьми,з укр.журналістами,зустрітись на дебатах?
Так,скоро,духу набрався?
Ото,буде сміху,як він зустрічається,та вже,непідробного...:)

28.04.2019 13:10:09Олекс217.65.252.--
  • 9+
  • 32-
  • Відповісти

Але,ми ставим під сумнів діяльність КК на гезеті,підстав-більш,ніж досить...
І не так тому,що пропагує проросійські ідеї,як свою особисту ницість,з якою він навязується іншим.

28.04.2019 13:05:11Олекс217.65.252.--
  • 9+
  • 36-
  • Відповісти

Карлсону Киевському: щось не пригадую, щоб росія неодноразово заявляла про недовіру до Зеленського...:):)

28.04.2019 12:43:46ортодокс176.98.25.--
  • 12+
  • 38-
  • Відповісти

Карлсону Киевському: щось не пригадую, щоб росія неодноразово заявляла про недовіру до результатів виборів Зеленського. Навпаки, росії Зеленський як президент, набагато зручніший, ніж Порошенко.

28.04.2019 12:29:14Олекс217.65.252.--
  • 8+
  • 35-
  • Відповісти

bobas,троль какка(карлсон-капітельман) дуже залежний від співвідношення плюсиків і мінусків на його адрес.
Так,як десятки плюсиків,він сам собі виставляє,та іншим таку саму кількість мінусків,то можна спробувати його методом його змінусувати:
береться смартфон з Андроїд,програма мініОпера,сайт газета.При кожному виході і вході,в програму мініОпера,є можливість поставити знак +,чи -.Час-не більше,як півхвилини,якщо є терпіння-за півгодини,годину,можна 50-100 циферок виставити,чим і користується кака.

28.04.2019 11:58:03ортодокс176.98.25.--
  • 9+
  • 51-
  • Відповісти

Дайте вгадаю: переговори з путіним мають пройти на стадіоні Олімпійський?

28.04.2019 11:27:45Олекс217.65.252.--
  • 7+
  • 48-
  • Відповісти

За сценарієм рос.сценаристів,простий вчитель,якого прозвали ще і слугою народу,Василь Голобородько,стає президентом країни.
Іронія долі не в тому,що за сценарієм рос.сценаристів,слуга народу Василь Голобородько стає президентом країни,а в тому,що актор,який грає роль слуги народу Василя Голобородька,в реалі,стає президентом України.
Тут,ще не відомо геть чисто,чия це гра:чи Ковломойського,чи Путіна.чи самого диявола?
У всякому разі,якщо простий люд не розбирається в тонкощах цієї "гри",то укр.еліта не повинна би мовчати і повинна називати речі своїми іменами для рядових громадян.
В іншому випадку,будем мати непедбачувані наслідки...

28.04.2019 11:09:50ykpaїнка92.112.206.--
  • 9+
  • 45-
  • Відповісти

Віталік Карлуха зноау плюсиками бавиться.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути