субота, 24 вересня 2011 17:31

Янукович хоче бути поруч із Медведєвим у "цей символічний день"

Янукович хоче бути поруч із Медведєвим у "цей символічний день"

Президент України Віктор Янукович заявив, що приїхав до Російської Федерації для того, щоб в день проведення з'їзду партії "Єдина Росія", на якому був висунутий кандидат для участі в майбутніх президентських виборах, "бути поруч" з російським керівництвом.

"Я прийняв Ваше запрошення і приїхав для того, щоб у цей символічний день для Росії, я впевнений, і для України, бути поруч з Вами", - сказав Янукович президенту РФ Дмитру Медведєву.

Їх зустріч проходить у резиденції глави російської держави в національному парку Завидово в Тверській області РФ.

Вона почалася без російського прем'єра Володимира Путіна. Очікується, що він приєднається до зустрічі глав держав пізніше.

Як повідомлялося, на з'їзді "Єдиної Росії" в суботу Медведєв запропонував підтримати кандидатуру лідера "Єдиної Росії", прем'єра РФ Путіна на посаду кандидата в президенти від партії, а В. Путін цю пропозицію прийняв.

Путін був президентом Російської Федерації в 2000-2008 рр..

Зараз ви читаєте новину «Янукович хоче бути поруч із Медведєвим у "цей символічний день"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

13

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

06.12.2012 12:19:07Гость83.137.88.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А как же нашего овоща забыли? У кого из тех, кто вошел в список, стоит дома золотой толчок? Не? Ни у кого? А у нашего есть... Мозгов нет, а толчок - есть... Странная закономерность... где-то что-то пошло не так... :(

06.12.2012 11:29:32кацо76.69.125.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Обама Хусейн - самый влиятельный ниггер среди афро-мексов сидящих на гос.пособии.

06.12.2012 10:28:08Олег95.132.189.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

То все дурниці. Зато українці скоро очолять рейтинг найбагатших. Все идет к этому.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути