Ексклюзиви
неділя, 05 січня 2014 16:50

У Рівному побили лідера місцевого Євромайдана

У Рівному побили лідера місцевого Євромайдана
У Рівному на майдані Незалежності невідомі напали на одного з лідерів місцевого Евромайдана Віталія Примака, про це повідомляє рівненський сайт ВСЕ.

Інцидент стався сьогодні близько 5:40 біля наметового містечка протестуючих на центральній площі міста.

"Двоє невідомих підійшли до мене і почали приставати. Потім вдарили в обличчя і втекли", - розповів Примак.

За словами активіста, нападникам було на вигляд 25-30 років. Після інциденту Примак написав заяву в міліцію про напад. Про характер отриманих активістом травм поки не повідомляється.

Крім того, як повідомляється, рівненські правоохоронці приходять додому до активістів місцевого Евромайдана з проханням не ходити на мітинги і протести. Цю інформацію підтвердив один з організаторів рівненської акції протесту Андрій Лагощук.
Зараз ви читаєте новину «У Рівному побили лідера місцевого Євромайдана». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

15

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

07.01.2014 18:41:09makaroff62.109.89.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

eto choroshie vesti

05.01.2014 18:20:23kimo28109.162.67.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

matchinside.com - Договорные матчи, ежедневные прогнозы с проходимостью 85%

05.01.2014 18:14:01nest3595.132.32.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Ну хто знав цього шмаркача? А тепер хоч в депутати.Таких лідерів як гною, й кожне хоче якось висунутись: самозвані активісти,лідери, коменданти й інша шушваль..

05.01.2014 18:02:25Гыг Вам193.200.151.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

бо награбленного жалко...еще надеются отмыть все и отмолить у обамы.

05.01.2014 17:23:27Гога Ван Джан ибн Хоттабіч93.73.72.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

рівненські правоохоронці приходять додому до активістів місцевого Евромайдана з проханням не ходити на мітинги і протести.ну вас же как людей попросили уймитесь

05.01.2014 17:47:57TASS176.15.201.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Одни просят, как людей, а другие - баксы суют. Правильный человек устоит, а вот с гнилым хребтом... ручонку протянет за баксами на один день... а там... хоть.. к Тартару.

05.01.2014 17:21:56Гога Ван Джан ибн Хоттабіч93.73.72.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

а вы уверены что это власть а не майданутые конкуренты?:D:D:D

05.01.2014 18:01:18Гыг Вам193.200.151.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

какие конкуренты?в стране бандитского олигархического капитализма?ты сам себе противоречишь...

05.01.2014 18:50:38Гога Ван Джан ибн Хоттабіч93.73.72.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

страус жуй бетон это у тебя хорошо получается

05.01.2014 17:21:23strat1093.72.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сейчас угадаю - скоро власти пистец ?

05.01.2014 17:16:03Klim Vlad91.223.86.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вам Нужны Деньги. У Вас Есть Интернет. Заработайте Для Себя!
Сайт - помощь: zarabotajdlaseb.ucoz.com

05.01.2014 17:13:49Герой-Йозеф Леман 193.161.15.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Самое страшное другое, власть полюбому начнет террор против нормальных активистов(их мало но они есть), но позже когда пена спадет(сейчас просто фиксируют, документируют и тд. и тп.), а купленные активисты и активисты с корочками ВР, "Эвромудан" уже дискредитировали(но и власть поможет, а как без этого), так что люди уже не поверят, как в той притче про волков, печально но так и будет..:)

05.01.2014 17:04:45viktor4746.63.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Очередная утка. Каждый майданутый хочет пропиариться.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути