Ексклюзиви
пʼятниця, 25 травня 2012 16:20

Українська мова перебуває в окопах - Кармазін

Українська мова перебуває в окопах - Кармазін
Юрій Кармазін розповів про загальний наступ на українську мову. Фото: karmazin.org.ua

Спроби прийняти скандальний законопроект регіоналів Вадима Колесніченка та Сергія Ківалова "Про засади державної мовної політики" є лише маленьким елементом загального наступу на українську мову в Україні.

Таку думку у коментарі кореспонденту Gazeta.ua висловив народний депутат від фракції НУ-НС Юрій Кармазін.

"В Одесі цей наступ іде настільки серйозно, що там українська мова знаходиться в окопах. У Криму наступ настільки серйозний, що вже і україномовних шкіл немає. У Києві вже пішов наступ. Навіть у вищих навчальних закладах, які мають статус "національний", викладають не українською мовою. Про що далі говорити?" - обурився депутат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опозиціонери ледь не "пошматували" Колесніченка за мовний законопроект

За його словами, в Україні відбуваються страшні "відкати" назад.

"Ми надзвичайно відкатились. Усе, що пропонується зараз Ківаловим і Колесніченком - це лише маленький елемент цього", - зауважив Кармазін.

На переконання політика, наразі йдеться не про двомовність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ми зробили все заради української мови - Стойко

"Йдеться про одномовність, про впровадження одномовності не на користь державної мови. Адже ніхто з чиновників не зобов'язується знати дві мови. Нікого за це не звільнили, починаючи з прем'єр-міністра. Наступ на українську мову вже давно почався", - наголосив нунсівець.

Він нагадав, що якщо почитати передвиборчу програму президента Віктора Януковича, то глава держави там говорив про мораторій щодо питань, які розділяють українську націю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці проти двомовності, але українською не розмовляють - опитування

"Мовне питання розділяє націю. І сьогодні багато залежить від Януковича. У Партії регіонів та парламентській агресивній регіоно-комуністично-литвинівській більшост,і що скаже президент, те і роблять. Якщо останнього переконають, що таким чином покращать свої результати на виборах, він підпише такий закон", - резюмував Кармазін.

Зараз ви читаєте новину «Українська мова перебуває в окопах - Кармазін». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

45

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.08.2012 14:21:142294.244.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"У Партії регіонів у Донецьку справи зовсім погані"???? а это будет видно после выборов!!! а так это пустой пиз...ж!

18.08.2012 17:11:28avicenas95.153.66.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

папаша ейный бандюганом лесным был, а она- "учительница"! И учит детей тому, что фашистские прихвостни - герои.... Гнать таких "учителей" поганой метлою.... Они сеют семена нацилнализма и раздора в душах детей, не думая, к какому результату это потом приведёт....

19.08.2012 03:39:54Jasc46.30.167.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ти здохнеш курво , і будеш горіти у пеклі !

21.08.2012 14:16:18ПЕТЯ176.8.173.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Москалі полякались.
Правильно бійтесь! Ви ще в синьобілому? Тоді ми йдемо до вас.
Наша влада буде страшною для ворогів України .
Слава Україні!!!

21.08.2012 14:22:142294.244.38.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

брысь под лавку!!!

21.08.2012 14:34:50ПЕТЯ176.8.173.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

ФФУУУУУ!!!
Ти сидиш під лавкою і не гавкай, я дозволу не давав!

19.08.2012 00:23:18Ральф77.123.182.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

лечись, пока не поздно.

18.08.2012 16:56:42галина80.239.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кстати,у нас в городе тоже есть один "захисник мови".который ВСЮ жизнь при Советской власти был ответственным секретарем газеты "Коммунист",а теперь везде заявляет,что в
Славянске "йому некомфортно",наверное,потому,что эту газету закрыли и он остался без
кормушки

18.08.2012 15:17:58Макеевка212.79.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Глупее и замотаннее теток, чем в школах окраинных районов Донецка, не найти. Но такое недоразумение, как то, что на этом ролике, даже и там редкость. Выкопать еще надо было суметь. Ай да "заровна".

18.08.2012 16:12:50VM94.76.81.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Як відомо, на середину 1980-х років там у вашому краї було вже 38 шкіл для розумово-недоумкуватих (а в 1962 р. їх було лише дві). Ти яку з тих шкіл закінчував? То не дивно, якщо ти не пам'ятаєш, але якщо зазирнеш в атестат, там повинен стояти номер школи.

18.08.2012 16:47:36ГАЛИНА80.239.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

VM,что Вы закончили школу для умственно отсталых-это заметно!Ни один НОРМАЛЬНЫЙ ЧЕЛОВЕК НИКОГДА НЕ БУДЕТ оскорблять людей,только потому,что они говорят на другом языке!Вас ведь никто не принуждает говорить на русском?Вот и нам не нужно навязывать ГАЛИЦКИЙ диалект! Я
ЧУДОВО РОЗМОВЛЯЮ И РОЗУМIЮ УКРАIНСЬКУ МОВУ,чого i тобi бажаю!

21.08.2012 14:21:47Петя176.8.173.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Якщо, ти ,сприймаєш бажання людей розмовляти на українській землі українською мовою як образу для себе, то тобі пора міняти прописку та їхати в ісконно рускіє зємлі в тундру там тебе ніхто ущимляти не буде.

18.08.2012 16:26:09Макеевка212.79.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Если тебе интересно, то я заканчивал СШ 2, и она совершенно не для "умственно отсталых". Тремя годами раньше ее закончил внук Станислава Косиора, десятью годами раньше - Титенко, два года с нами в классе учился Мармазов, потом уехал с родителями в Киев, среди выпускников есть и академики и маршалы... русские, разумеется;) Мои одноклассники сегодня живут по всему миру от Москвы и Лос-Анджелеса до Сиднея и Беэр-Шева. Какое до этого дело тебе?

20.08.2012 14:02:17pf[sl109.201.230.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

то русскіє кріт, не путай, це євреї

19.08.2012 13:53:37Повнимательнее109.167.117.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Поинтересуйся, кто такой Косиор, прежде чем прославлять школу "именитым" внуком.

18.08.2012 14:03:10Олександр80.239.242.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Якщо навіть у Донецьку - бастіоні ПР, вже не бояться відкрито виступати проти, то вочевидь пора найбільш заплямованим ПРовцям збирати валізи... Саджаючи Луценка при повної відсутності складу злочину, планомірно грабуючи Україну, знищуючи в угоду Росії Українську мову, вони мають погодитися що сами заслуговують на пожизненне...Слава Україні!

21.08.2012 14:24:18ПЕТЯ176.8.173.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

І ТАК БУДЕ!!! Героям слава!!!

19.08.2012 01:03:40Рома89.209.73.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

ДОВІЧНЕ)

18.08.2012 15:58:50Владимир. Донецк109.254.61.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Олександр, это Донецк, а не Запукрия. Тут фашистов нет по определению! У нас люди свободно высказывают свое мнение!

19.08.2012 01:12:55Слава91.196.53.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Роззуй очі мудачок, де ти фашистів бачив , вони лишились у 45-му , там само де і перебуває твій розум? Зроби собі клізьму і фашисти перестануть тебе мучати

18.08.2012 13:36:17леша31.42.67.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Я хочу "властелинам" сегодняшней Украины выучить турецкий, татарский, гагаузский, болгарский, греческий, шведский, молдавский, венгерский, румынский, особенно "родителям" закона - Колесниченко и Кивалому. Это обязательно, вас скорее примут в иммиграцию со знанием языка. И капуста в банках не поможет остаться в Украине. А мы без вас заживем. Господи, помоги нам избавиться от Чумы!!!!!

18.08.2012 16:03:48Владимир. Донецк109.254.61.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

леша, никогда вы не заживете! Вы ленивые и тупые! Вы ждете манны небесной или подачки от западного хозяина, а работать на свою Украину не хотите и не можете! Начните с вывоза мусора в Тернополе и ремонта канализации во Львове. Как не стыдно в грязи и воне жить? А в Донецке мы и без сопливых разберемся что и как делать!

19.08.2012 13:09:33Володимиру151.31.213.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Це ви дарма про Львів та Тернопіль,мабуть ви там просто не бували,вам до галичини ще дуже довго з ваших халуп саманних вибиратись.

19.08.2012 01:04:58Слава91.196.53.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Це ти чуваче зря про тупих та лінивих. Це ти мабуть валиш з хворої голови на здорову. Більш хамовитих алкашар, які лижуть руки своїм хазяїнам я ніде крім Донецького региону не бачив. Убожество людське яке живе в халупах , які можна бачити вздовж доріг. Безсловесні та безідейні людці які вихваляються своїм люмпенством та бидляцтвом. Так що закрий хавальнік

18.08.2012 15:14:47Макеевка212.79.115.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

:p я не понял - выучить языки хочешь, или хочешь, чтобы Кивалов и Колесниченко их выучили? Давай - флаг в руки... ;)

18.08.2012 14:53:39Киев5.1.0.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Не бий чола до Господа -він спить.
Козак Сокира на порозі.

18.08.2012 12:34:04кацапи91.124.24.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

підараси

18.08.2012 12:27:2077791.225.117.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

инфекция, не лепи горбатого, ищи дураков.

18.08.2012 09:25:44ДЕЗінфекція178.95.111.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

"Українську досі не пов'язують із життєвим успіхом...." , бо дурнів ніколи і ніде не бракувало! Зо два роки тому якийсь безмозклий вояка, здається зі званням генерала чи адмірала, ляпнув про те, що в українській абетці однією літерою менше!? В англійській на цілих ШІСТЬ менше - 26 проти 32 - а Британія чи США значно розвинутіші за Росію!!! В китайській мові 120 000 ієрогліфів, які не лише слід вміти писати а й вимовити!!! А Китай давно і надійно запхнув шоВОНІСТИЧНУ Росію з її "великим і могутнім матерщинним язиком" в економічному,технічному і науковому плані в ГЛИБОКУ НЕПРОГЛЯДНУ ЗАДНИЦЮ !!! І надовго!!! Чи може китайці "втихаря" від усього світу для "життєвого успіху" використовують російську??????????

19.08.2012 00:26:32Ральф77.123.182.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ЗАДНИЦЯ - ну чисто украинское слово!

18.08.2012 14:21:31утя91.124.176.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Дезинфекция,дезинсекция и дератизация,ты кого тут в пример цивилизованным людям ставишь, ты что не знаешь,что китайские пищевые извращенцы лопают своих собственных детей? Или ты к их прогрессу в этой области присоединиться хочешь? Нашла на кого равняться,дура

18.08.2012 12:58:14несвидомый91.196.88.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

бо сяло - эта ваша мова.

19.08.2012 01:06:49Слава91.196.53.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Це тобі стаканчик в голові звенить ?

18.08.2012 09:22:52ДЕЗінфекція178.95.111.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

СЛАВЯНСКИЙ ЛИ ЯЗЫК РОССИИ?

Есть три момента, которые усиленно прячут все российские лингвисты (хотя, как в народе
говорят, шила в мешке не утаишь). 1) До XVIII века язык Московии не считался никем в мире русским языком, а назывался конкретно языком московитов, московитским. 2) РУССКИМ ЯЗЫКОМ до этого времени назывался ИМЕННО И ТОЛЬКО УКРАИНСКИЙ ЯЗЫК. 3) Язык Московии – московитский язык – не признавался до этого времени европейскими лингвистами (в том числе славянских стран) даже славянским языком, а относился к финским говорам.kominarod.ru/gazeta/papers/paper
Нерусс кий русский язык
Автор: Вадим Ростов
Дата публикации: 14.08.2006

18.08.2012 09:23:57ДЕЗінфекція178.95.111.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

...Сегодня российские лингвисты в основном сводят истоки современного русского языка только к двум составляющим: это народный язык России (отнюдь не славянский, а славяно-финский койне с большим тюркским и монгольским влиянием) – и болгарский (древнеболгарский), он же "церковнославянский". (В качестве третьего языка России можно назвать современный литературный русский язык, который является совершенно искусственным кабинетным изобретением, эдаким "эсперанто" на основе двух указанных выше языков-источников; на этом
"эсперанто" я и пишу статью.) ...

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути