вівторок, 31 серпня 2010 09:43

У Шевченка багато претензій до Хорошковського

У Шевченка багато претензій до Хорошковського

Рішення Київського апеляційного амінсуду з приводу позбавлення частот телеканалів ТВі та "5 каналу" - це ще не кінець судової боротьби.

Про це заявив перший заступник голови комітету ВР з питань свободи слова та інформації Андрій Шевченко (БЮТ) в ефірі телеканалу ТВі у понеділок, повідомляє прес-служба каналу.

"Це - частина великої війни, це програна битва, це війна... взагалі за зажимання країни в кулак", - сказав Шевченко.

Він вважає, що влада використала рішення Національної ради з питань телебачення й радіомовлення.

"Не було б цього приводу - шукали би якісь інші, цей привід лежав на поверхні, вони ним скористалися... Це не крапка в цій історії, навіть в історії з цими ліцензіями - це три крапки", - сказав депутат, журналіст у минулому.

"Не треба складати руки, треба використовувати всі можливості оскарження в судах, хоча б для того, щоб привернути максимальну увагу громадськості до цієї історії. І шукати інші виходи", - наголосив Шевченко.

За його словами, "повторний конкурс, який можна зробити зразково-показовим, є одним з варіантів".

Депутат наголосив, що треба використовувати "усі можливості, які є".

"Що стосується конкретно Служби безпеки України і Валерія Хорошковського, то я думаю, що вже назбиралась критична маса претензій до однієї людини на цій посаді", - заявив також Шевченко.

"Я вважаю, що це вимагає зрозумілої публічної реакції, як для країни так і для світу. Це стосується не лише цієї історії (справа з відбору частот у 5 каналу та ТВі), а і блогерів і так далі", - додав він.

Українська правда
Зараз ви читаєте новину «У Шевченка багато претензій до Хорошковського ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

05.06.2010 18:37:43Валік77.91.128.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Сьогодні проїжджав там. Фура так і стояла. При тому, вона була завантажена під самий верх. ЇЇ просто нереально було втримати на дорозі в такій ситуації...
05.06.2010 13:05:24Олег95.134.195.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Добре що ніхто не загинув. А дебіла з рава варто було дістати і добре відмастити прямо на місці. списали б на травми під час аварії. бидлота.
04.06.2010 15:06:03Микола77.91.128.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я взагалі перед фурами стараюсь не їхати або біля них. треба бути самогубцем, щоб з ними гратись на дорозі
04.06.2010 15:03:19р77.91.128.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я просто ху.. з людей, які підрізають 20-ти тонну махіну і думають, що вона може раптово знизити швидкість. Так само думаю і про пішоходів, які кидаються під фури на повному ходу, як під легкові. Це ж наче поїзд зупинити. Якби водій на фурі не гальмував, то по фотографіях вже не здогадалися б що це був за автомобіль... Він би просто підім яв її під себе і посунув. Так на Дачній минулого року легкову фура майже сто метрів просунула
04.06.2010 15:03:14дима77.123.25.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Смуг там по две и место с поворотом ,и фуры там постоянно давят под сто ну а в тойоте походу была блондинка
04.06.2010 14:57:27Игор194.29.60.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
давиш тойоту и все!!!
04.06.2010 14:19:47Алик93.73.157.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Водитель фуры, что ж ты руль крутишь? Убираешь ногу с газа, въезжаешь в бочину той Тойоты. Факт подреза - налицо. В итоге одна давленная Тойота, никаких жертв и раненых.
04.06.2010 13:13:21Дівчина з Окружної:-)...194.44.164.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Не треба було гальмувати - а давити ту ТОЙОТУ в АСФАЛЬТ, а то бач довикручувався на фурі!!! Іще там здається 4 смуги в одну сторону - а вантажні авто згідно Правил Дорожнього руху там повинні їхати в 1 і 2 полосі справа, а не ганяти в крайніх лівих!!!
04.06.2010 12:25:26Славян192.249.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
При чем здесь фуры, если написано: "Раптово водій на Toyota Rav-4 вирішив заїхати на заправку, він перелаштувався перед фурою вправо"???
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути