вівторок, 17 липня 2012 18:41

Спецтема: Тимошенко — за ґратами

Тимошенко у лікарні качає прес та піднімає штангу - ЗМІ

Тимошенко у лікарні качає прес та піднімає штангу - ЗМІ
На реабілітації Юлія Тимошенко займається лікувальною фізкультурою. Фото: golosua.com

Двічі на день Юлія Тимошенко, яка зараз перебуває на реабілітації у ЦКЛ №5, займається лікувальною фізкультурою: качає прес та робить силові вправи. Про це УНН розповів один із співробітників лікарні, якому неодноразово доводилося спостерігати, як саме відбувається відновлення фізичних можливостей колишнього прем'єр-міністра.

"У неї лікувальна фізкультура двічі на день. З того, що я та мої колеги бачили, то Тимошенко виконує вправи з пресу, піднімає штангу, виконує інші вправи. Прес вона качає у положенні лежачи шляхом підняття ніг на 45 градусів, десь робить по 100 підйомів. Займається зі штангою, віджимає по 20 разів. Робить інколи два, інколи три підходи. Також фізіотерапевт займається з нею з маленькими гирями – по 5 кг в кожній руці. Тимошенко робить 2-3 підходи по 30-40 разів. Це те, що я бачив неодноразово. Я навіть цілеспрямовано рахував, скільки разів вона робить ті чи інші вправи, адже спочатку було дещо дивно таке бачити після того, як у пресі пишуть, що вона не ходить..", - сказав співрозмовник агентства.

На уточнююче запитання, чи виконує Тимошенко ще якісь вправи, він пояснив, що різні.

"Різні вправи, і нахили і присідання... Багато чого. Як правило, одне заняття може тривати до півтори години", - додав він.

Нагадаємо, у червні німецький лікар Лутц Хармс повідомив, що "вдалося стабілізувати стан здоров'я Тимошенко". У жовтні 2011 року Юлію Тимошенко засудили до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні газових угод з Росією в 2009 році. Від грудня 2011 року вона відбуває термін у Качанівській виправній колонії в Харкові. У травні через погіршення здоров'я пані Тимошенко перевели до лікарні "Укрзалізниці" в Харкові.

Зараз ви читаєте новину «Тимошенко у лікарні качає прес та піднімає штангу - ЗМІ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

48

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

18.07.2012 10:25:101178.213.6.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Партия Рецидивистов или как они себя называют ПР -опять брехню пустили.Все боятся что им прийдется расплачиваться за весь судейский бес придел в стране.Где не собдлюдаются не права человека не правовые законы страны.Ведь сами грабят открыто то межгорье то банки в 18 раз обогощаются за год.При этом народ беднеет ПР обогощяется .Юлю за газовое соглашение посадили а сами за год из трубы 7 миллиардов сняли посредники. при этом труба в убытке для страныц

17.07.2012 23:51:05Адам188.115.179.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Пусть лучше ягодицы качает, а то так и выйдет из зоны вислозадой :p

18.07.2012 11:18:04в109.167.94.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

мозги лучше себе подкачай а то больно тупорылый а это еще хуже чем вислозадый человеку надо смотреть в глаза а не на задницу тебя родители не учили а если ты сексуально озабочен тебе не сюда а в другое место надо

17.07.2012 23:30:59спартак91.124.46.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

брехуни баньдюковича не знають яку брехню ще запустити про Ю.В.ТИМОШЕНКО вже не показують першу заступницю міністра охорони здоровя яка щиро з єхидною злорадною ухмилкою відверто брехала на весь світ що ТИМОШЕНКО цілком здорова і їй треба робити фізичні вправи. Тепер цю брехуху вже не показують наймають інхиш брехунів а ле знайте мразюки що БОГ на небі є і кожному за брехню воздасться , банда не вічна. ЮЛІ-ВОЛЮ.

17.07.2012 23:16:46R94.179.179.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Это ему тот поц сказал, что по пенькам бегает. А еще по ночам r этому "наблюдателю" приходят берия со сталиным, и рассказывают о том, что Тимошенко надо в олимпийскую сборную по всем видам спорта. И быдлу такая инфа - бальзам в лапшелюбные уши. Из источника ОПС (один пи..р сказал)

17.07.2012 23:13:33Парапара188.123.230.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Пора!

17.07.2012 22:12:53в109.167.94.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

юля вперед смотри как бесятся враги они хотели чтобы ты лежала и не шевелилась набирайся сил этот беспредел должен закончиться

17.07.2012 22:22:44551217.67.77.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

главное, чтоб спинная грыжа от усердия и слабости не лопнула! хотя теперь понятно откуда сынцы - наркота + штанга - надо лошадью быть!;)

17.07.2012 21:30:2251217.67.77.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Вот это больная!!! гири, штанга, сссссссс.чара брехливая и врачи-запроданцы

17.07.2012 20:59:09Кернс37.53.184.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Свидетель видел все и знает:Она подковы разгибает,грузовики передвигает,оковы рвет, ножи метает, косой хребты перебивает.Ох, что же ждет нас впереди! Ну, бедный Витя, погоди!

17.07.2012 20:53:21Mitla93.72.60.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вы ещё скажите, что она на Олимпиаду ехать собралась. Как же вам, недоумкам, мало нужно. Кинул гнилую косточку - и вы её со всех сторон обсасывать будете, друг у дружки вырывая. Тут вам и маты никакие не помогут, если мозгов нет, а душу давно прожрали.

17.07.2012 20:39:24А ХТО АТЄЦ, блін?!178.151.244.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Тут іщо папу от старой бєрємєнності ні апріділілі, пля!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути