Партія регіонів та Комуністична партія Китаю домовилися про співпрацю.
Відповідна угода була підписана у Пекіні в рамках візиту до Китаю української делегації на чолі з лідером "регіоналів", прем'єром Миколою Азаровим, повідомляє прес-служба уряду.
Підписи під документом поставили заступник голови Партії регіонів Леонід Кожара та заступник завідувача відділом центрального комітету Компартії Китаю Чень Фенсян.
"Підписанню угоди передувала зустріч глави українського уряду і супроводжуючих його осіб з членом постійного комітету політбюро ЦК КПК Хе Гоцяном і представниками Компартії КНР", - йдеться у повідомленні.
"Азаров охарактеризував цю зустріч як дуже змістовну. Під час її мова йшла про співпрацю між партіями, про обмін досвідом, делегаціями, а також про те, як у Китаї налагоджена боротьба з корупцією", - зазначили у прес-службі.




















Коментарі