пʼятниця, 20 грудня 2013 13:10

Путін випустив з тюрми Ходорковського

Путін випустив з тюрми Ходорковського
Михайло Ходорковський. Фото: korrespondent.net -

Президент РФ Володимир Путін підписав указ про помилування екс-глави ЮКОСа Михайла Ходорковського.

Про це повідомляє РІА Новости з посиланням на прес-службу Кремля.

"Керуючись принципами гуманності, постановляю: помилувати засудженого Ходорковського Михайла Борисовича, 1963 року народження, уродженця міста Москви, звільнивши його від подальшого відбування покарання у вигляді позбавлення волі. Цей Указ набирає чинності з дня його підписання", - йдеться в повідомленні.

Указ набирає чинності з дня підписання, з 20 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутат вислав Путіну диск "А я — не москаль"

Адвокат Ходорковського Вадим Клювгант заявив, що його підзахисний вже звільнений з колонії.

"Тільки що ми отримали офіційне підтвердження від керівництва колонії, що Михайло Борисович звільнений і покинув колонію", - повідомив Клювгант. За його словами , йому поки невідомо, як проходила процедура звільнення Ходорковського і куди він зараз попрямував.

Відповідаючи на питання, які плани у Ходорковського і чи збирається він їхати в Москву, захисник сказав: "Про плани я не знаю, але його місце проживання в Москві".

Зараз ви читаєте новину «Путін випустив з тюрми Ходорковського ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.05.2013 14:24:27мария193.17.75.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

интересно на неё глянуть без макияжа)

05.05.2013 21:58:40Александр109.86.44.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

И зачем было себя так уродовать??????????????? Уверен, что была нормальная девченка...... когдато.....

05.02.2013 01:05:33Инна178.137.28.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Бедная больная девочка, ей головку надо лечить в психиатрической больнице, а не пиариться в СМИ.

04.02.2013 22:43:21Кира193.150.59.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Пластмасовая, не живая, возомнившая себя богиней) Давайте все сделаем операции и будем мнить себя богами.

04.02.2013 18:49:27таксист93.127.76.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
04.02.2013 18:21:07тори5.149.215.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

касивые аж страшно

04.02.2013 14:29:21феликс37.19.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

витя и юля в молодости

03.02.2013 20:01:06u176.199.223.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а є й нормальні валеріі?...;);)

03.02.2013 16:55:27alitvinkovich37.54.203.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А вы знаете што придумало наше правительство???Оно создало базу дану про всех жителей всех стран мира, в это мало верится но это так, ну а наши хакеры, зламали эту базу и выложили в свободный доступ в интернет
http://nacional-dannie.com/main.php?s=15743