Опозиція провела у Тернополі марш в рамках всеукраїнської акції протесту "Вставай, Україно!".
У заході взяли участь лідери фракції "Свобода" Олег Тягнибок та "Батьківщини" Арсеній Яценюк, повідомляє прес-служба партії "Свобода".
В марші взяли участь народні депутати Олексій Кайда, Олег Сиротюк, Михайло Головко, Олег Гелевей, Валерій Черняков, міський глава Тернополя Сергій Надал та депутати місцевих рад від опозиційних сил.
В партії підрахували, що вулицями Тернополя крокували 10-тисяч краян.
У свою чергу управління МВС в Тернопільській області повідомило, що станом на 16:30 участь в акції брали 1,5 тисячі громадян. Заявлена кількість учасників становила 15 тисяч осіб.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернівцях опозиції рекомендують змінити місце проведення акції "Вставай, Україно!"
Охорону правопорядку здійснювали 50 працівників міліції.
Від символічної могили вояків УПА марш пройшов проспектом Степана Бандери до пам'ятника Бандері для проведення віче.
Люди скандували: "Бандера, Шухевич - Герої України!", "Бандитам - тюрми!", "Революція!", "Януковича - геть!", "Україна - понад усе!", "Банду - геть!".
Партія "Свобода" повідомляє, що деякі перевізники Тернопільщини відмовлялися везти людей на акцію, оскільки їм погрожували позбавленням ліцензії.
Нагадаємо, напередодні Тернопільська ОДА подавала до суду з вимогою заборонити проведення акції "Вставай, Україно!" на 2 місяці.
Мітинги "Вставай, Україно" вже відбулися у Вінниці, Ужгороді, Львові та Івано-Франківську. Кличко був присутній лише на мітингу у Франківську.
Коментарі
198всё просто,одно скажу, чтобы познакомится с зк, надо как минимум сесть в инет или написать в газету, если женщина это сделала-значит её что-то не устраивает в своей жизни с мужем, причем жетско, потому что женщины обычно бросают только когда совсем невмоготу. Это знак, что семейная жизнь сдулась.