Ексклюзиви
неділя, 09 липня 2017 13:43

Гройсман розповів генсеку ООН основні проблеми України

Гройсман розповів генсеку ООН основні проблеми України
У Києві відбулася зустріч українського прем'єр міністра Володимира Гройсмана з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем. Фото - unian

У Києві відбулася зустріч українського прем'єр міністра Володимира Гройсмана з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем.

Він підкреслив, що наявні в Україні гуманітарні проблеми викликані неповагою РФ до міжнародного права і її агресією. Про це повідомляє УП.

"У нас достатньо високий рівень нашої взаємодії в гуманітарних питаннях, ми високо цінуємо гуманітарну допомогу. Можливо, нам необхідно підняти питання того, як збільшити розміри цієї допомоги або впровадити нові механізми вирішення виникаючих у нас проблем, які у нас виникають", - сказав Гройсман.

Прем'єр нагадав, що через агресію РФ 1,7 млн жителів України стали вимушеними переселенцями.

У свою чергу, Гутерріш заявив, що ООН продовжить гуманітарну допомогу Україні і готова допомогти в проведенні реформ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Меркель дзвонила Порошенку

"Ви можете розраховувати на нашу підтримку гуманітарних програм, щоб полегшити життя вимушеним переселенцям - ви згадали про 1,7 млн переселенців - а також тим, хто проживає поблизу лінії зіткнення і зони, де йдуть бойові дії, а також повну підтримку уряду в питанні проведення реформ ", - сказав він.

Гройсман закликав генсека ООН до об'єднання зусиль задля протистояння російській агресії.

"Сьогодення приносить нам багато викликів, на які ми маємо давати адекватну відповідь. Як ви знаєте, ми зараз проходимо абсолютно непростий етап відновлення нашої територіальної цілісності, захисту нашої держави, нашого суверенітету. І можливо зазначити, що в XXI сторіччі агресія Росії стосовно України має стати тим, навколо чого ми о'єднаємося і припинимо таку варварську агресію, яку ми маємо сьогодні по відношенню до України", – сказав Гройсман.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захід дав чіткий натяк Порошенкові - політолог

122 країни-учасниці ООН схвалили текст Договору про заборону ядерної зброї. Проти проголосували Нідерланди, а Сингапур - утримався. Жодна з дев'яти країн, що володіють ядерною зброєю, - США, Росія, Британія, Китай, Франція, Індія, Пакистан, Північна Корея та Ізраїль - не брали участь у переговорах щодо тексту договору та в голосуванні. Такою ж була позиція Німеччини та інших країн-членів НАТО.

Зараз ви читаєте новину «Гройсман розповів генсеку ООН основні проблеми України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути