
Микола Азаров запевняє, що в бюджеті достатньо грошей на виплату зарплат за грудень.
Про це він заявив у програмі "Шустер Live".
Відповідаючи на запитання ведучого про те, що люди говорять про невиплату зарплат нібито через вибори, він сказав: "Це брехня. Як можна бюджетні гроші витратити на вибори? Нехай це брехло, яке це сказало, вийде сюди і скаже це мені".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо Азаров знову очолить уряд, йому буде за що критикувати "попередника" - Пінзеник
За словами Азарова, губернатор Чернігівської області отримав попередження про те, щоб місцевий бюджет виконувався. Винного в невиплаті заробітної плати вчителям вже звільнили з посади.
"Це абсолютно даремна людина. Губернатор також отримав попередження. Чернігівські вчителі отримують зарплати з чернігівського бюджету, і губернатор повинен піклуватися про те, щоб бюджет виконувався", - зазначив Азаров.
Щодо заходів Національного банку щодо оподаткування податком продажу валюти, Азаров сказав: "Ціла низка заходів буде непотрібною, якщо ми спокійно поставимося до того, що я говорю: курс буде стабільним і валюти достатньо. Тоді цілий комплекс заходів буде непотрібним".
Коментарі
33У ТАКОГО ИДИОТА СТАРОГО ТУПОГО ГЕОЛУХА ВСЕ МОЖЕТЬ БЫТЬ!
Хотел бы я видеть как он эти бюджетные сказки рассказывает в присутствии , например ,Тимошенко.....Ну да что взять с этого завравшегося старикашки...Стыдно за нас самих, выбирающих таких президентов и таких премьеров....Что бы было понятно,-Азаров это деревянные счеты и копировальная бумага, а не компьютеры и ксероксы, это отстой, и это конечно же то, что и нужно глуповатому президенту...
Заметте--ни одной синесракой .ляди с восхищением

імєл ВСЄХ. Жаль кадафі.
записав як пахло шефу доповідав..:" Цей ....краде падло з держбюджета , шо і дураку пойнятно". Тут старий маразматик вдруг нєпонімаєт как дєнгі тиріт братва із бюджета. Пахло ..сам же гутаріл.... каждому "дураку" пойнятно. Канєшно ето нє про пахло.
Он чё. нас всех за ЛОХОВ держит?! Маразматик!!!
А отпрыску своему не за бюджетную денежку победу на выборах сварганил?
От падло, а які ж гроші вони витрачали? По моєму ця людина вже давно не дружить з головою. Це було б смішно якби не так сумно.
брехня и маразматик азаров это синонимы
Самим популярним тостом в Україні становиться ну за доброго снайпера (щоб не промазав) коли усяким януковичам та азаровими буде голови прострільвати .!!! Азаров забув про Словянск і які бюджетні кошти були витрачені на його виблюдка .
Нам конкурсі брехунів Янович зайняв би перше місце фразою : " я ніколи не брешу".Зарплати "полетіли", невиплата вже хронічна, індексація "накрилась ЖСО"( Жіночим Статевим Органом). І це сотворіння ще щось блєє про бюджені гроші?Та ви ними продажні голоси захавали, скоти ригоанальні.